Devětadvacetiletý herec dokonce změnil image. Jeho husté kudrnaté vlasy jsou pryč. Přítomné hosty a své kolegy překvapil krátkým sestřihem.

Po smutku ani stopy

Krejčík a Stropnický platili dlouhé roky za stabilní pár. Jejich vztah trval šest a půl roku. Společně se starali o zámek v Osečanech. Všechny tak překvapilo, když Stropnický údajně podvedl svého partnera se ženou. „K tomu se nechci vyjadřovat, popřel bych ty věci, na kterých jsme se domluvili,“ řekl herec pro Blesk. „My jsme se rozhodli, že k těm věcem nebudeme nic společně říkat. Napsal jsem knížku o našem soukromí, spoustu věcí jsem sdílel, ale pak si myslím, že je tady nějaká hranice intimity, kterou sdílet nechci. Aktuálně mám takový pocit, že si tady užiju jeden pěkný večer a bude mi třeba dneska večer líp,“ dodal.

Nová image

Změna účesu po rozchodu je naprosto běžná věc. Nový sestřih Krejčíka ovšem nesouvisí s jeho soukromím. Vlasy dal pryč kvůli divadelní roli. „Ve Studiu DVA jsme s Jitkou Čvančarovou zkoušeli hru Vlaštovka, kde chtěli, abych vypadal drsně, a tak mi oholili hlavu, ale moc se to nepovedlo. Místo abych vypadal jako Justin Bieber, tak jsem spíš připomínal Johanku z Arku. Ale už mi vlasy dorůstají, tak jsem rád, protože moje kudrnatá kštice byla opravdu šik,“ prozradil.

Trpký konec

Expartner Krejčíka Matěj Stropnický až do svých devatenácti let randil se ženami. V říjnu 2017 poprvé promluvil o tom, že je gay. Svou orientaci se snažil skrývat před rodinou, hlavně před svým otcem hercem a politikem Martinem Stropnickým. Pochopení našel alespoň u bývalé macechy herečky Veroniky Žilkové. „Praha je malá a já věděla o dva roky dříve než Martin, že Matěj je homosexuál. Mlčela jsem. Když mu to pak Matěj řekl, byl z toho v šoku,“ napsala herečka ve své knize Dělte dvěma.

Související články