Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krásky, které se za malá prsa rozhodně nestydí

Krásky, které se za plochý hrudník nestydí!
Krásky, které se za plochý hrudník nestydí!
Zdroj: Profimedia.cz, ČTK
Prohlédněte si všechny fotografie (17)

I ženy, kterým příroda nadělila spíše chlapecký hrudník, mohou ve společenských šatech vypadat sexy, musí jen vědět, jak na to, a zvolit správný model! Prohlédněte si naši obsáhlou galerii, která jasně dokazuje, že to jde!

Celebrity udávají trendy, to je známý fakt. A samozřejmě i mezi celebritami se najdou ženy, které hrdě nosí svá ňadra číslo jedna a i přesto, že se nespoléhají na pomoc plastických chirurgů, působí přitažlivě, jsou zkrátka sexy.

Například herečka Keira Knightley je pověstná tím, že si ze svého drobného hrudníku nic nedělá, naopak je pyšná na to, že vypadá přece jen trochu jinak než její kolegyně z červeného koberce. Dokonce se nechala slyšet, že jí není příjemné, když jí grafici na fotografiích prsa "přifukují", raději by prý stále zůstala sama sebou.

Podobně je na tom zpěvačka a herečka Vanessa Paradis. Ta prohlásila, že nechápe, proč by měly vypadat sexy jen ženy s velkým poprsím. Ve finále jde prý jen o mléčnou žlázu, přitažlivost ženy je podle slov francouzské krásky někde jinde...

Zajímá nás, co si myslíte vy? Řekli byste, že i žena s plochým hrudníkem může být sexy, nebo je zkrátka přitažlivost ukryta jen ve smyslných křivkách?

Čtěte také: Nefér triky výrobců s číslováním podprsenek nebo Udržujte svá prsa zdravá!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky