Podle Sally Morgan bude v letošním roce bojovat Král Charles se zdravotními problémy. "V květnu/červnu 2024 dojde u krále k menšímu zdravotnímu zádrhelu. Dozvíme se, že král v této době strávil noc v nemocnici,“ tvrdí věštkyně.

Mezitím pro královnu Camillu bude prý rok 2024 plný překvapení a fanoušci rodiny se můžou dokonce těšit na nečekanou. ''Camilla jde v roce 2024 jako naše královna od moci k moci. Během roku 2024 vyzdvihne do popředí své děti a vidím, že umožní nahlédnout do svého londýnského domu. Vidím také, že provede drobnou změnu svého účesu a projde mini proměnou,“ říká Sally a dodává, že královnu čekají také jisté tajné cesty.

''V průběhu roku 2024 bude krále povzbuzovat k většímu odpočinku, vidí, že jeho láska k umění a malování mu pomáhá najít klid, takže ho bude povzbuzovat, aby se tomu věnoval více. Také cítím, že král v roce 2024 osloví Harryho,“ doplnila Morgan.

Harry a Meghan budou nenápadní

Pro princeznu z Walesu Kate Middleton bude nadcházející rok podle všeho prospěšný, ať už jde o pomoc potřebným, nebo o zvyšování povědomí o méně frekventovaných tématech.

"Kate si rok 2024 velmi užije, protože se bude více zapojovat do své charitativní činnosti a povzbuzovat obyčejné lidi na ulici, aby se k ní připojili a přispěli těm, kteří měli méně štěstí. Dokážu si také představit, že by mluvila o svých osobních zkušenostech s migrénou a věnovala se podpoře nějaké charitativní organizace zabývající se migrénou,“ předpovídá Sally Morgan.

Panovnice prý bude řešit zdravotní problémy svého tatínka a dál se potáhne spor s Meghan Markle. ''Kate řekne Williamovi, že nemá v úmyslu zacelit roztržku s Meghan,“ sdělila věštkyně.

Naopak William a Harry se prý pokusí usmířit, což se nakonec nepovede a starší z bratrů se nepříjemně poraní nejspíš u sportovní aktivity. ''Princ William se v roce 2024 ozve svému bratrovi princi Harrymu a William se ho bude snažit odrazit, protože manželé budou i nadále ve válce. William si poraní levou ruku a zápěstí a bude trvat možná měsíce, než se uzdraví. Nehoda v pólu?'' hádá Morgan.

"'Harry a Megan mají před sebou velkolepý rok 2024 první polovinu roku budou spíše nenápadní,“ uzavřela Sally.

Související články