Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Královny reality show jsou zpět!

Královny reality show jsou zpět!
Královny reality show jsou zpět!
Zdroj: E! Entertainment Television

Celosvětově nejznámější US reality rodina se vrací na televizní kanál E! s novou řadou představující exkluzivní podívanou do soukromí životů Kim Kardashian a jejích sester.

Nečekané zprávy, citlivá témata, emoce nahoře a pak zase dole, ale i zábava, radost a holčičí dovolená jsou náplní této nové řady. Každá ze sester řeší něco jiného. Kim si prožívá své druhé těhotenství, Kourtney vyhodila svého přítele a otce svých dětí z domu, Khloe se soustředí na svůj fitness a focení na obálku magazínu, Kendall získává modelingové nabídky od těch nejprestižnějších módních návrhářů a objevuje se na obálkách populárních časopisů, Kylie slaví své 18. narozeniny. A to vše za podpory mámy Kris, která svým dcerám pomáhá manažersky v jejich kariérách a mateřsky v osobních životech. Táta, který nyní žije jako žena Cait, je nedílnou součástí jejich životů a vzájemně se podporují a respektují.

S rodinou Kardashianových se jako vždy můžete těšit na spoustu dramatických momentů, glamour, smích a slzy, když se rodina navzájem podporuje v dobrém i zlém.

Od 29. listopadu každou neděli v 19:00 hodin exkluzivně na televizním kanálu E!

Seznamte se s Kardashians:

Kris Jenner (60) je máma-manažer, své starší dcery a syna má se svým prvním manželem Robertem Kardashianem, který byl právníkem a proslul obhajováním svého kamaráda fotbalisty O. J. Simpsona (který je zároveň kmotrem Kim). Mladší dcery má s druhým manželem, olympijským vítězem v desetiboji Brucem Jennerem, který nyní žije přeměněný na ženu Cait Jennerovou. Kris řídí svou vlastní produkční společnost “Kris Communications” v Los Angeles. Od začátku televizní realitní show Držte krok s Kardashians také vede kariéru své dcery Kim a v poslední době výrazně přispívá k úspěchu své mladší dcery Kendall.

Kourtney Kardashian (36 let) je televizní osobnost a modelka. Se sestrami Kim a Khloe se zaměřuje na módu, společně představily několik kolekcí a vůní. Spoluvlastní a provozují módní butik D-A-S-H v Los Angeles, New York City, Miami a Hamptons. Společně vydaly knihu Kardashian Konfidential. Kourtney a máma Kris otevřely v Los Angeles a New Yorku butiky s dětským oblečením pod názvem Smooch, kde prodávají značku Crib Rock Couture. Kourtney se v posledních měsících rozešla s přítelem a otcem svých třech dětí Scottem Disickem. Její první porod byl zprostředkován všem divákům prostřednictvím jejich rodinné reality show.

Kim Kardashian West (35 let) je televizní a mediální osobnost, modelka a herečka. Poprvé se do médií dostala  prostřednictvím svého kamarádského vztahu s Paris Hilton, později vyplula na povrch nahrávka se sexuálními hrátky mezi Kim a jejím tehdejším přítelem Ray J. Rodina Kardashianových dostala nabídku na realitní show o jejich životě: Držte krok s Kardashians, která měla úspěch a vysílá se již 8. rokem. V roce 2011 způsobila Kim poprask v médiích, když se vdala (velmi mediálně propagovaná svatba) za hráče basketbalu Krise Humphriese a po pouhých 72 dnech požádala o rozvod. V roce 2013 porodila dceru North West, kterou má se svým manželem Kayne Westem. Nyní jsou Kim a Kayne v očekávání vytouženého druhého potomka. Kim je proslulá děláním selfie fotek.

Khloe Kardashian (31) je televizní osobnost. Svou popularitu získala především díky reality show Držte krok s Kardashians. Se sestrou Kourtney má další dvě show – Kourtney a Khloe dobývají Miami, Kourtney a Khloe dobývají Hamptons. Měla i vlastní realitní show Khloe & Lamar. S basketbalistou Lamarem Odomem tvořili manželský pár od roku 2009 a nyní jsou v rozvodovém řízení. Se sestrami podniká a spoluvlastní butiky D-A-S-H. Ze sester je nejvíce prostořeká a přímočará, ani striktní maminku-manažerku ničeho neušetří. 

Kendall Jenner (20) je televizní osobnost a především modelka. Začínala jako modelka v reklamách a v roce 2014 nastal zlom a Kendall předvádí pro významné módní návrháře na fashion week v New Yorku a Paříži. Její modelingová kariéra jde strmě vzhůru. Střídá jedno molo za druhým a objevuje se na obálkách prestižních časopisů. Byla zařazena mezi 100 nejvíce sexy žen světa.

Kylie Jenner (18) 
je především modelka, svoji kariéru začala předváděním kolekce „Crush Your Style“ pro obchodní řetězec Sears. Předváděla pro kolekci Avril Lavigne na Fashion Week v New Yorku a také na oficiálním představení kolekce Hello Kitty pro americký obchodní řetězec Forever 21. Je známá svou oblibou ve sdílení selfies na sociálních sítích.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky