Je krásná, inteligentní a mezi lidmi velmi oblíbená. Kate Middleton není jen módní ikonou, ale také prototypem ukázkového chování. Sama si je přitom dle yahoo!live vědoma svého vlivu, jaký má na britskou královskou rodinu. Stejně tak ví, jak často se zaměstnanci královské rodiny svěřují médiím s tím, jak se jejich zaměstnavatelé chovají za zdmi svých domů.

„V paláci slyšíte mnoho historek o tom, jak se kdekdo z britské královské rodiny chová ke svým podřízeným hrozně, ale nikdy nic takového neuslyšíte o Kate,“ nechal se slyšet nejmenovaný zdroj s tím, že Kate má hroší kůži, díky které se perfektně hodí pro život v královské rodině.

Snaží se být jako královna?

Podle dalších zdrojů Kate v poslední době velmi napodobuje královnu. Dokonce se prý pomalu učí neprojevovat své emoce. „I proto se do královské rodiny tolik hodí. Chce se podobat královně, dokonce už i mluví jako královna,“ řekl jistý člověk z blízkého okolí vévodkyně z Cambridge. Kate se tak podle všeho připravuje na dobu, kdy se sama stane královnou.

Úsměv za všech okolností

Pravdou zůstává, že se Kate cítila poněkud přehlcena prací poté, co se princ Harry a Meghan rozhodli britskou královskou rodinu opustit. Ani to na sobě ovšem nenechala za žádných okolností znát. „Jistěže se neustále usmívá, ale nechce tolik práce dělat. Cítí se vyčerpaná a uvězněná. Pracuje stejně tvrdě jako vrcholový manažer. Nemá skoro žádné volno,“ řekl další zdroj blízký Kate a její rodině.

Kate Middleton zkrátka nebere svou roli v britské královské rodině na lehkou váhu. Tvrdě pracuje za všech okolností a mezi lidmi její popularita neustále roste. Zcela jistě jde o skvělý způsob, jak si udržet přízeň veřejnost do doby, než se sama vedle svého manžela Williama stane královnou.