Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krakonošovo tajemství zapůsobilo hlavně na divačky, z Davida Švehlíka šílí

Krakonošovo tajemství
Krakonošovo tajemství
Zdroj: Česká televize
Krakonošovo tajemství

Česká televize uvedla zbrusu novou pohádku s názvem Krakonošovo tajemství, která mezi diváky sklidila obrovský úspěch. A zatímco někteří si nemohou vynachválit děj, herecké výkony a třeba taky práci s kamerou, divačky mohly oči nechat na představiteli Krakonoše, herci Davidovi Švehlíkovi.

V posledních letech si většina diváků na českou televizní tvorbu spíše stěžuje, nová pohádka České televize Krakonošovo tajemství pro ně ale byla příjemným překvapením. Romantický příběh s poněkud smutnějším koncem veřejnost zkrátka nadchnul. „Po dlouhé době moc pěkná pohádka a skvělé obsazení,” napsala například v komentáři na Facebooku České televize jedna z divaček.  

Dámy se rozplývají nad Švehlíkem

Mnohým se ale pohádka zalíbila i z jiného důvodu, a to konkrétně díky Davidovi Švehlíkovi, který se zhostil hlavní role Krakonoše. „Moc se mi pohádka líbila a pan Krakonoš ještě víc. Kdyby ještě sháněl někoho do chalupy, tak vařit umím a zahradničení miluji,” uvedla se smíchem jedna z komentujících. „Pakliže Liduška Krakonoše nechtěla, ráda se obětuji. Bramboráky dělám výborné,” přidala se další. 

„Jsem sice kluk, ale řeknu vám – nezůstat v chalupě se Švehlíkem, to vám nesežere skoro žádná ženská 15-85. To je prostě kiks,” uvedl ještě jeden divák na Twitteru. 

Enormní úspěch

Pohádka Krakonošovo tajemství byla natolik úspěšná, že dokonce lámala rekordy ve sledovanosti. Podle webu lupa.cz k televizním obrazovkám přilákala neuvěřitelných 3,22 milionu diváků. 

Kromě Davida Švehlíka se dalších rolí zhostili také Jakub Prachař, Ondřej Sokol anebo Leona Skleničková. I jejich výkony diváci ocenili, stejně tak nevtíravou hudbu, nekomplikovaný děj a krásné prostředí, v němž se příběh odehrává. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky