Druhé manželství Richarda Krajča skončilo po pěti letech. Rozvodu nezabránily ani dvě děti. Pro zpěváka i Martinu to byla už druhá svatba. Frontman kapely Kryštof měl za sebou krátké manželství se zpěvačkou Ivou Frühlingovou. Martina byla zase exmanželkou sportovního moderátora Pavla Poulíčka.

Nevěra v hlavní roli

Za rozpadem vztahu Krajča a Poulíčkové stála údajně jeho současná žena Karin Babinská. S půvabnou blondýnkou se měl herec a zpěvák dát dohromady během natáčení snímku Křídla Vánoc. Láska k režisérce byla tak velká, že opustil svou rodinu. „Když jsem se rozhodoval, věděl jsem, že mě čeká dlouhá, složitá cesta. Teď je to tak, že v týdnech, kdy děti mám, se snažím nepracovat a jsem s nimi čtyřiadvacet hodin denně,“ přiznal pro Dnes Magazín v roce 2015. Mezi zpěvákem a jeho exmanželkou panují dobré vztahy. Poulíčková získala díky rozvodovému vyrovnání dům v pražských Ďáblicích.

Po rozvodu další dvě nemovitosti Krajčo prodal a pořídil si dům nedaleko své rodiny. Důvod byl velmi praktický. „Bydlím pár metrů od domu, kde jsem bydlel původně. Takže děti mají stejnou školu, mají do ní blízko z obou stran. Dítě ve střídavé péči nesmí být kuličkou v ruletě.“ Dle sociálních sítí Krajča je vidět, že s dcerou Berenikou a synem Richardem má opravdu perfektní vztahy.

Dvě rozbité rodiny

Ze začátku románku Krajča a Babinské se šeptalo o tom, že jejich vztah stejně dlouho nevydrží. Populární zpěvák měl pověst pořádného proutníka. Svou lásku ovšem potvrdili v roce 2017 svatbou. I pro Babinskou byly začátky velmi náročné. Stejně jako Krajčo i ona měla fungující rodinu. Byla vdaná za svou studentskou lásku kameramana Martina Doubu. Společně mají dceru Jasmínu. Pikantní na celé situaci byl fakt, že Douba byl kameramanem snímku Křídla Vánoc.

Život v ústraní

Bývalá manželka Richarda Krajča se na společenských akcích neukazuje. Neholduje ani sociálním sítím. V roce 2021 ovšem zveřejnil na Instagramu snímek se svou maminkou pyšný syn Richard Tristan. Nestárnoucí blondýnka se dočkala v komentářích hned několika komplimentů. „Vypadá jako Heidi Klum,“ vysekl poklonu Poulíčkové jeden z komentujících.

Související články