Rodačka z Havířova se začala modelingu věnovat už v šestnácti letech. Zažila éru největší slávy českých modelek po boku Terezy Maxové a Evy Herzigové. Modelingu se Krainová věnuje nyní už jen velmi okrajově. I tak je tváří několika prestižních reklamních kampaní.

Kuchařová vs. Brzobohatý

Krainová se chlubí početnou fanouškovskou základnou na sociálních sítích. Na Instagramu ji sleduje více než 430 tisíc fanoušků. Mimo reklamní kampaně a placené spolupráce sdílí čas od času i své názory, za které mnohdy dostane od fanoušků i veřejnosti pořádně vynadáno. Nebála se například zapojit i do kauzy, která rezonovala celým československým showbyznysem Kuchařová vs. Brzobohatý. „Myslím si, že v tu chvíli Ondra potřeboval veřejně podpořit, když byl takhle pranýřovaný médiama. Když do tebe takhle neustále někdo kope, tak je fajn, když tě lidi veřejně podpoří. Psali jsme si samozřejmě i v soukromých zprávách, a to i s jeho sestrou Rolou. Každopádně já si ani nemyslím, že Táňa je ta zlá a on je ten dobrý. Do toho nevidím,“ prozradila v podcastu Easy cast. „Já jsem spíš na té jeho polovině. Vždy, když jsme se potkali, byl neuvěřitelně galantní, inteligentní, fajn, zábavnej kluk a mám ho ráda. Taťána je mi cizí, jako i tím jak se chová, co dělá. Nerozumím ji, nechápu ji a neznám ji,“ dodala otevřeně k celé kauze.

Divoké devadesátky

V době své největší popularity byla Krainová nejlepší kamarádka s Darou Rolins. Jejich přátelství vzniklo kontroverzním způsobem. „Byly jsme takový dvě magorky, kralovaly jsme všude, kde jsme se objevily,“ vzpomíná na divoká léta. „Všude kam jsme přišly, tam se objevila televize i bulvár. Byl to dobrý byznys.“ Obě krásky svedl dohromady jeden muž a tím byl tehdejší miláček žen Sagvan Tofi. „Já jsem se potkala se Sagvanem při natáčení Kamarád do deště 2 a tam jsme se pomalu dali dohromady. Sagvan mi tvrdil, že se s Darinou rozešel, což úplně nebyla pravda. Byla jsem dívka činu a nedalo mi to, našla jsem si její adresu a zazvonila na ni.“ Odvážný čin se Simoně vyplatil. „Sedly jsme si a zjistily jsme, že obě chodíme se Sagvanem. On mezitím zjistil, že tam sedíme a povídáme si, tak ukradl žebřík ve vnitrobloku a lezl za námi do bytu. My jsme ten žebřík vyklopily a povídaly si dál. Obě jsme se s ním rozešly, a tak se z nás staly nejlepší kamarádky.“

Dvacet let botoxu

Simona Krainová letos oslavila padesát. Na svůj věk rozhodně nevypadá, a to hlavně díky neustálé péči o své tělo. Miluje běhání, pravidelně jezdí na detoxikační ajurvédské pobyty a také navštěvuje zkrášlovací kliniku. Úpravami zevnějšku se rozhodně netají. „Je mi padesát. Nebudeme si říkat, že člověk s tím může bojovat vodou a citrónem. Mně se nechce stárnout s grácií, ráda to přenechám ostatním ženám. Mám jen mimické vrásky a ostatní si nechám vyretušovat na klinice. Občas si dám botox do čela. Používám ho od třiceti a mám ho ráda,“ přiznala hrdě.

Související články