Simona Krainová patří mezi velmi kontroverzní osobnosti českého showbyznysu. Modelka je známá především pro svůj ostrý jazyk. V posledních měsících pobouřila veřejnost a své slavné kolegy tím, že si založila platformu OnlyFans, na které zveřejňuje své odhalené fotografie.

Začátky v nejistotě

Půvabná blondýnka odstartovala svou modelingovou kariéru v Paříži. V pořadu Off air Frekvence 1 zavzpomínala na doby, kdy jednou za týden volala rodičům z telefonní budky a lhala o tom, jak se jí daří. „Nevěděli jsme co to je být modelkou, co to obnáší, jestli se tím dá opravdu uživit. Já jsem neměla žádný pud sebezáchovy. Lhala jsem o tom, jak to jde, jen abych se nemusela vrátit do školy.“

Simona Krainová patří nyní díky své popularitě mezi ty nejlépe placené celebrity. Objevuje se v řadě reklamních kampaní a přijde si tak na slušné výdělky. Cestování, luxusní kousky oblečení a nemovitosti na několika místech po celém světě pro ni nejsou žádný problém. Ne vždy tomu tak bylo. „Dva roky jsem nevydělávala. Všechno ubytování a focení platí sice agentura, ale oni ti to pak strhnou z honoráře. My jsme dostávaly tenkrát dva a půl tisíce korun na týden kapesné. To bylo v Paříži na čtyři bagety a čaj,“ zavzpomínala tak na krušné časy začátků kariéry.

„Přišla jsem tam a oni si mě změřili a zvážili. Jazyk jsem neuměla, všechno jsem se učila za pochodu. Dali mě do nějakého bytu s šesti holkama. Pak mě naštěstí zachránila Eva Herzigová, která bydlela v obrovském domě majitele té agentury. Já jsem se tam pak za ní přestěhovala,“ prozradila, jak vzniklo přátelství s populární modelkou, která pocházela také z České republiky.

OnlyFans a děti

V současné době modelka řádí na placené platformě OnlyFans. Za její založení dostala naloženo od nejedné české celebrity. Tento její nový koníček řeší i její synové. „Kluci ve škole říkali, že jsi na OnlyFans. Řekl jsem jim, že ano a že se mi to moc líbí,“ práskla historku z jejich domácnosti. „Děti ví, že to je součást mé práce. Maminka není žádná pornostar. Bavíme se o všem. Pro mě je nahota absolutně přirozená. Chodím nahá i doma,“ dodala s tím, že synové dokonce nesli do školy její kalendář pro tatínka od jednoho jejich spolužáka.

Související články