Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krainová a nový chlap: Další přehmat?

Zdroj: Profimedia.cz

Modelka Simona Krainová nedávno pokřtila svůj nový sexy kalendář, jak ostatně činí takřka každý rok. Na křtu prozradila, že po aféře s hokejistou Jiřím Hudlerem má novou známost. Vyjde jí tento vztah?

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných šmejdů vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dneska probereme novou lásku známé modelky.

Na hranici erotiky

Sexy kalendáře modelky Simony Krainové se objevují na sklonku roku už se železnou pravidelností. Každý má jiné téma, každý by měl být trochu jiný. Ten nejnovější pro rok 2010 se jmenuje La Femme Simona. Od minulého Simply Simona 2009 se podle mého názoru příliš neliší, snad jen tím, že modelka se o trošku více odhalila a nikdo nám letos nenamlouvá, že se jedná o fotky bez make-upu a retuše. Každopádně jde o snímky velmi vkusné a pěkné – Krainové nelze upřít, že umí najít správnou hranici mezi tím, co je sexy a co už vypadá vulgárně. Ostatní modelky se od ní mají ještě co učit...

Simona Krainová Simona Krainová Zdroj: Profimedia.cz, Mirek Vostrý

Našla toho pravého?

Na křtu kalendáře se Simona pochlubila, že má nového chlapa. Nechtěla o něm nic říci, prý až to bude skutečně vážné. „Dokud to nebude vážné tak, že budu v devátém měsíci těhotenství, tak vám to neprozradím,“ řekla doslova. Netrvalo ale dlouho a bylo jasno – jejím vyvoleným je nejstarší syn hudebníka Karla Vágnera Karel. Ten ochotně vztah s krásnou modelkou potvrdil. Lásku lze Simoně jen přát, otázkou zůstává, zda konečně kápla na toho pravého. Pan Vágner má už několik let přítelkyni a s ní malého syna. Sice tvrdí, že jim to neklape a že spolu už rok nežijí, ale to také mohou být řeči, které muži prostě v této situaci říkají, že? Vzhledem k tomu, že jeho otec, Karel Vágner starší, o krizi v synově dosavadním vztahu neměl ani tušení, by se to dalo i předpokládat... A tak mám pocit, že Simona je sice, co se týče modelingu, opravdu jednička, ale na vztahy nemá šťastnou ruku. Možná se mýlím a jsem i trochu staromilská, ale chlap, který se hned vztahem s krásnou modelkou chlubí do novin a chce odejít od ani ne tříletého dítěte, by ve mně jako životní partner důvěru moc nevzbuzoval. Co myslíte vy?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU