Ostravský rodák si své soukromí velmi střeží a tak je více než jasné, že další informace už pravděpodobně neposkytne. Domácí divadlo herce Divadlo Mír ovšem poskytlo prohlášení, že v naplánovaných lednových představeních herec ještě vystoupí. Kozubova pauza tak přijde na řadu nejspíše až od února.

Tajnosti v hlavní roli

Herec na svém Instagramu zveřejnil velmi stručné prohlášení. „Vážení přátelé, nepíše se mi to úplně nejlépe, ale na nějaký čas se s vámi budu muset rozloučit jak zde na soc. sítích, tak na živých vystoupeních. Zdraví je důležitější a já jsem se bohužel dostal na hranu. Léčím se. Není to snadné. Pracuji na tom a věřím, že se brzy opět uvidíme buď v divadle, v klubu, nebo kdekoli jinde. Děkuji vám za pochopení,“ šokoval tak nejen své sledující.

K zdravotnímu stavu ostravské hvězdy se vyjádřila i jeho manažerka Dominika Kašovská. „Vzhledem k velkému pracovnímu vytížení a dlouhodobým zažívacím a respiračním potížím se Štěpánovi před několika dny v pozdních nočních hodinách přitížilo natolik, že mu musela být poskytnuta lékařská pomoc,“ prozradila pro Blesk.

Rozpad manželství a Praha

Krátce před koncem minulého roku se na veřejnost dostala informace o rozvodu Kozuba. S manželkou Barborou si důvody rozvodu nechaly pro sebe. Manželé byli čtyři roky, randili spolu už od školních let. Na veřejnosti se spekulovalo o tom, že herec tráví díky pracovním povinnostem příliš času v Praze, zatímco jeho žena a dcera Anežka byly doma v Ostravě.

Během pobytů v Praze se Kozub rozhodně nenudil. Například moderátor Leoš Mareš zveřejnil na svém Instagramu minulý rok na jaře video, na kterém je s Kozubem a zpěvačkou Heidi Janků ve vyhlášeném pražském baru Kozička. K videu nezapomněl dodat, že bylo pořízeno v půl třetí ráno. Podle dobře informovaných zdrojů Kafe.cz se nejednalo o ojedinělou akci. Kozub měl údajně večírkům holdovat často.

Ať už se herec potýká s jakýmikoliv problémy, jeho stav trvá nejspíše delší dobu. Nasvědčujeme tomu fakt, že na konci minulého roku vydal audioknihu s názvem Pohádky pro Anežku. Svým hlasem namluvil několik pohádek pro nejmenší. Jak už název sám napovídá, audioknihu vytvořil nejspíše především pro svou dceru. I tento jeho krok a hlavně celé načasování nasvědčuje tomu, že si pauzu nějaký ten čas dopředu plánoval.

Související články