Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kotek prolomil svou kletbu v souboji s Prachařem, takový souboj jste neviděli

Vojta Kotek
Vojta Kotek
Zdroj: TV Prima
Vojta Kotek

Vojta Kotek a Jakub Prachař baví diváky už deset sérií v televizní show Máme rádi Česko. Společně s další řadou celebrit prověřují své vědomosti pod taktovkou moderátora Libora Boučka. Vojtěch Kotek patří mezi největší smolaře této show, nyní vypadá, že svou kletbu prolomí.  

Divoké kolo

Kapitán Vojta Kotek má dlouhodobě smůlu v soutěži kolo štěstí, nyní se obrátí štěstí na jeho stranu. Dnes mu poporvé bude tato soutěžní disciplína nakloněna, vytočí naprosto možné maximum, padesát bodů! Obrovská radost mu nevydrží dlouho, ke kolu se totiž dostane i Jakub. „To není možný! A nesváděj to na štěstí začátečníka, prosím tě,“ rozčílí se znovu Vojta Kotek nad výsledkem točení kola Jakuba Prachaře. Dovede konečně kolo štěstí tým Vojty Kotka k vítězství nebo ani padesát bodů nezajistí výhru nad týmem Prachaře?  

Hvězdné týmy

Tentokrát své vědomosti pod vedením známých kapitánů změří herci Jitka Schneiderová, Eva Leimbergerová, Přemek Pálek, moderátor Ondřej Urban, scénograf Šimon Caban a lékař Petr Smejkal. Diváci se můžou těšit na drama do poslední minuty i na situaci, kterou soutěž ještě nepamatuje. 

Show Máme rádi Česko sledujte už dnes od 20:15 na TV Prima. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky