Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vojta Kotek si vyšel s novou přítelkyní, na premiéře potkal i svou ex

Vojtěch Kotek
Vojtěch Kotek
Zdroj: Profimedia
Vojtěch Kotek

Oblíbený herec Vojta Kotek je už přes rok zamilovaný do své půvabné partnerky Radany. Soukromí si ale pár velmi střeží, proto svou lásku oficiálně představil společnosti až na slavnostní premiéře filmu Betlémské světlo. Poprvé byli spatřeni minulý rok v březnu během sportu. O pár měsíců později se spolu objevili na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Od dob Snowboarďáků a Pojišťovny štěstí, kde hrával Vojta Kotek potrhlé puberťáky, uběhlo spousta času. Nyní hraje charizmatické muže, vážné role a mezitím stihl vystudovat i režii. V roce 2020 měl těžkou havárii na motorce, po které skončil na JIP, dlouhé zotavování ho stálo řadu nasmlouvaných rolí. 

Září na plátně i v životě

Kotek už svou partnerku před veřejností neschovává. Slavný herec krásnou Radanu vzal na slavnostní premiéru filmu Betlémské světlo, snímek režíroval Jan Svěrák a Kotek si v něm střihl dokonce dvojroli. Vojta Kotek a partnerka vypadali velmi spokojeně. Radana zazářila v růžových kalhotách a černém topu. Kotkovi se po pracovní stránce v posledních letech velmi daří. Hrál hned v několika úspěšných snímcích, v minisérii Voyo Guru nebo v životopisném dramatu ČT Marie Terezie.

Prokletý Hádek

Na premiéře se Vojta setkal i se svojí bývalou partnerkou Terezou Ramba. S tou randil ještě jako s Voříškovou v letech 2006-2008, ta v té době natáčela film Bobule a začala si filmovým kolegou Kryštofem Hádkem. Po bolestivém rozchodu s půvabnou herečkou začal randit s o osm let starší vizážistkou Adrianou Trpkovič. Oficiální důvod rozchodu není známý, ale dá se předpokládat, že je rozdělil věkový rozdíl. Zdá se, jakoby byl jeho herecký kolega Hádek prokletý. V roce 2009, kdy Kotek chodil s herečkou Berenikou Kohoutovou, mu ji opět přebral. Poslední z VIP slečen byla reportérka Markéta Křivánková.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky