Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Roman Šebrle je v karanténě. Olga Lounová se koronaviru nemá důvod obávat

Roman Šebrle
Roman Šebrle
Zdroj: Profimedia
Roman Šebrle

Koronavirus je poslední týdny tak frekventované téma, že je velmi těžké se mu vyhnout. O ožehavé epidemii mluví i české celebrity a stejně jako u běžných lidí se názory slavných různí. Zeptali jsme se Olgy Lounové, jaký má na koronavirus názor a jak se mu sama brání. A z čeho má strach například Nikol Štíbrová?

Kolem koronaviru se šíří spousty pravd i mýtů, veřejnost ale neví čemu mají věřit. Mediální šílenství kolem COVID-19 dosáhlo v Čechách nevídaných rozměrů a mělo i své následky. Lidé v panice vykoupili zásoby mouky, rýže a dalších trvanlivých potravin a akutálně v celé republice neseženete roušku!

Šebrle je v karanténě a nesmí do práce

Zákeřný zabijácký virus se ovšem nevyhýbá ani celebritám, v karanténě je aktuálně moderátor zpráv, a bývalý sportovec Roman Šebrle. Ten se do práce vrátí nejdříve za dva týdny. Co si o nákaze myslí další známé tváře? 

Před pár dny se k situaci ohledně koronaviru vyjádřila i Nikol Štíbrová. "Víme h**no co se děje, zavírají se školy, lidé jsou v karanténě. Vadí mi, jak se furt smějeme lidem, který si dělají zásoby potravin. Třeba mají doma děti a neví, co bude, tak si nakoupí nějaký potraviny navíc. No a co, ať si to každý řeší, jak chce," vyjádřila se Štíbrová na svém Instagramu.

Má doma Nikol Štíbrová zásoby rýže a roušek?

Nikol se chtěla zastat lidí, kteří virus nepodceňují a tvrdí, že horší je posmívání těch, kteří nemoc zlehčují a nemají pro druhou skupinu pochopení. Štíbrová evidentně patří spíše do skeptické části obyvatel trpícími obavami z koronaviru. To zpěvačka Olga Lounová má zcela jiný pohled na věc, ačkoliv také není zcela bez starostí.

Olga Lounová na rozdíl od Nikol Štíbrové příliš nepanikaří a svůj nabitý pracovní diář kvůli koronaviru nijak nemění! "Zrovna jsem se vrátila ze Seattlu. Kdo si o viru něco zjistil ví, že se jedná o slabší nemoc, než je například klasická chřipka," tvrdí zpěvačka a dodává, že na pozoru by se měla mít hlavně starší generace.

Olga Lounová nepanikaří, strach má pouze o staré lidi

"Já bych byla opatrná hlavně u starších lidí, nebo u nemocných. Tam to riziko skutečně je. Lepší je pro ně určitě necestovat do krizových oblastí a dbát na hygienu rukou. Děti a mladí zdraví jedinci se nemají čeho obávat," říká Lounová.

Navíc, další důvod k optimismu je přicházející jaro, které by mělo výskyt COVIDU-19 zcela vymýtit! "Už začíná být teplo a ten vir prý nesnáší vyšší teploty. Věřím, že to brzy zmizí. Navíc už dokonce maj lék," uzavírá Olga. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky