Dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického, Kordula, byla ještě nedávno po uši zamilovaná do svého partnera Damiana, se kterým obcházela pravidelně společenské akce a nic nenasvědčovalo tomu, že by dvojice procházela krizí.

Dvojice byla dokonce letos v červenci na společné dovolené v Thajsku, kde žije část jeho rodiny.

Vztah trval rok a Kordula s Damianem spolu dokonce bydleli v domě její matky v Suchdole, kde se na zahradě konala také velkolepá oslava osmnáctin půvabné blondýnky, kam dorazila celá rodina včetně Agáty Hanychové s Miroslavem Dopitou. Už tehdy ale její přítel chyběl, což bylo podezřelé.

Měli jsme odlišné názory

Ačkoliv to vypadalo mezi Kordulou Stropnickou a jejím přítelem Damianem na idylku, před pár dny zmizely ze sociálních sítí všechny společné fotky a začalo se šuškat o rozchodu.

Ten nakonec nejmladší dcera skutečně přiznala s tím, že má za sebou první velikou životní lekci. Více se ale o důvodech rozpadu vztahu Stropnická bavit nechtěla.

To Damian byl naopak o něco vstřícnější. "Pravda to je, až na to, že jsem se s ní rozešel já. Už je to něco přes měsíc," vysvětlil webu TN.cz syn bohatého podnikatele. „Bohužel jsme měli moc odlišné názory," doplnil mladík, který prý Kordule nabízel přátelství, ona o něj ale nestála...

Související články