Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kordula Stropnická už svou lásku netají: Takhle tokala s movitým Damianem

Kordula Stropnická s přítelem Damianem
Kordula Stropnická s přítelem Damianem
Zdroj: Profimedia
Kordula Stropnická s přítelem Damianem

Kordula Stropnická už několik týdnů randí s movitým mladíkem Damianem, se kterým se poprvé ukázala na zápase Clash of the stars. Tehdy se ale hrdličky ještě schovávaly před fotografy a svou čerstvou lásku si nechávaly pro sebe. Na premiéru filmu Avatar už ale dvojice dorazila ruku v ruce a bylo vidět, že dcera Veroniky Žilkové je zamilovaná až po uši. 

Kordula Stropnická po vzoru sestry Agáty Hanychové svou první lásku ulovila mezi boháči. Její přítel Damian pochází z movité rodiny a rád se předvádí v luxusních sportovních vozech.

Nejmladší dcera Veroniky Žilkové dorazila se svým přítelem na premiéru filmu Avatar a ačkoliv se obvykle objektivům spíše vyhýbá, tentokrát neměla s focením problém a po boku svého miláčka rozdávala úsměvy na všechny strany.

Kordula zvolila na akci hnědý outfit, kožené kalhoty doplnila svetříkem a bundou s kožešinou. Damian tentokrát vynechal drahé značky s výraznými nápisy doma a oblékl se do černých skinny jeans a ty doplnil černou lesklou bundou.  

Rodinná sešlost

Ačkoliv Kordula Stropnická dorazila do kina s přítelem sama, o pár chvil později za ní přispěchala její maminka Veronika Žilková se svým partnerem Josefem Holomáčem, synem Cyrilem Navrátilem a vnukem Kryšpínem Dopitou. 

Z premiéry Avatara se tak rázem stala rodinná sešlost. Žilková se navíc v kinosále setkala s ex své nejstarší dcery Agáty Hanychové, truhlářem Adamem Raiterem a ochotně se s ním fotila.

Těhotná influencerka se na akci neukázala, jelikož měla nejspíš jiné pracovní povinnosti. Hanychová i otec jejího dítěte Jaromír Soukup totiž mají oba plné ruce práce s natáčením show pro TV Barrandov.  

Nejmladší dcera Veroniky Žilkové už není malá holčička

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky