Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kordula Stropnická se už sociálním sítím nebrání: První snímek vyrazil všem dech

Kordula Stropnická
Kordula Stropnická
Zdroj: Profimedia
Kordula Stropnická

Šestnáctiletá Kordula Stropnická, dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického, nikdy sociálním sítím na rozdíl od svých vrstevníků neholdovala. Přestože má na Instagramu již nějakou dobu vytvořený účet, ještě donedávna zel prázdnotou a dospívající kráska na něm žádné příspěvky nezveřejňovala. Tomu už je ale konec. 

Zatímco ještě jako malé dítě doprovázela Kordula Stropnická svou maminku Veroniku Žilkovou na několika společenských akcích, následně se úplně stáhla. Neukazovala se ani na veřejnosti, ani na sociálních sítích. Velká změna pak přišla během letošního filmového festivalu v Karlových Varech, kde po dlouhé době Kordula zářila na červeném koberci a všichni kolem na ní mohli oči nechat. 

První fotka

Účast na karlovarském filmovém festivalu byla pro Kordulu „vstupem do společenského světa”, jak uvedla Veronika Žilková na Instagramu, kde zároveň dceru chválila za to, jak veškerý zmatek spojený s festivalem Kordula zvládla. A podle všeho je Kordula skutečně připravená vylézt ze své ulity.

Na svém Instagramu totiž sdílela vůbec první snímky. Účet na sociální síti má milovnice koní vytvořený už nějakou dobu, dosud na něm ale ovšem vyjma pár stories nic nezveřejňovala. Nyní se pochlubila sérií tří fotek, na kterých pózuje na balkoně ve Španělsku. Blondýnka se zvěčnila v krátkých džínových šortkách a horní část těla zahalila do uvázaného šátku. Pod příspěvkem jí okamžitě začali obdivovat její sledující a chválou rozhodně nešetřili. 

Šoubyznys ji neláká

Kordula Stropnická dospěla v půvabnou slečnu, která by mohla z fleku nastoupit na modelingové molo nebo před objektivy fotoaparátů. Jenže mladší sestra Agáty Hanychové po světě šoubyznysu nikterak netouží. „Já si najdu něco svého,” uvedla Kordula v rozhovoru pro Blesk. Nechce být ani herečkou, byť si v minulosti práci před kamerou vyzkoušela. 

V současné době je pro ni nejdůležitější studium a v tom ji podporuje i Agáta. „Já bych byla ráda, kdyby studovala a na tohle by se vykašlala. Kordula má možnost v Izraeli studovat mezinárodní školu, a to je určitě lepší než dělat přiblblou modelkou v České republice,” prohlásila Agáta v jednom z rozhovorů pro eXtra.cz.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky