Kordula Stropnická se k rozchodu s Damianem nechtěla nijak vyjadřovat, on se ale rozhodl přeci jen pár slov o rozpadu vztahu prozradit v rozhovoru pro TN.cz.

„Bohužel jsme měli moc odlišné názory,“ tvrdí mladík, který prý své bývalé přítelkyni nabídl přátelství, to ale Kordula odmítla.

„Kamarády zůstat nechtěla. Každopádně se cítím skvěle, totální svoboda,“ netají se Damian, že si nyní užívá života a videa z divokých mejdanů pravidelně zveřejňuje na sociální síti. Podle všeho právě nezřízený životní styl Damiana byl jedním z důvodů, proč mu to s nejmladší dcerou Veroniky Žilkové nevyšlo.

Vztahové problémy řešili již od léta

Damian patří mezi takzvanou zlatou mládež a náležitě si titul syna z povolání užívá. Jeho zálibou jsou drahá auta, značkové oblečení a okázalý životní styl, kterým se rád vychloubá. Kromě toho ale mladík holduje večírkům, což vadilo nejen Kordule, ale i její mamince.

„Damian nic nedělal, jenom chlastal první ligu a bydlel u Žilkové, která si pak stěžovala, že ho musí živit,“ prozradil zdroj Expresu.

„Zatímco Kordula jezdí na koni a její rodina dělá všechno pro to, aby byla úspěšná, on pořád jenom pařil, vymetal večírky a některé i organizoval. Vyspával do oběda a pořád se kvůli tomu s ní dohadovali. Damian byl tišší kluk a zřejmě byl v domácnosti submisivní. Skutečnost, že vydržel rok s Kordulou a Žilkovou, je výjimečná. Vztahové problémy řešili již od léta,“ doplnil informátor.

Související články