Kordula Stropnická je nejmladším potomkem herečky Veroniky Žilkové. Letos ale blond kráska dosáhne plnoletosti a poslední měsíce tráví nejvíce času se svým přítelem Damianem.

Kordula se podle stránek blesk.cz s mladíkem z movité rodiny seznámila už před třemi lety, tehdy jejich známost ale dopadla dramatickým rozchodem plným slz. Před půl rokem se pak dvojice znovu setkala a od té doby tvoří pár.

Stropnická se s partnerem poprvé veřejně pochlubila na zápasech Clash of the stars, kam dorazila ještě v doprovodu své slavné sestry Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa a před pár dny si rodinnou sešlost Kordula zopakovala.

Kordula láskou jen kvete

Kordula Stropnická na poslední akci Clash of the stars přišla nejen s přítelem Damianem, ale také se svou sestrou Agátou, synovcem Kryšpínem a mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, s nímž Hanychová čeká holčičku.

Dcera Žilkové si na společenskou událost oblékla bledě modré jeany, černé tílko a přes to měla volně přehozenou košili bílé barvy. Kordula se nejspíš řídila pravidlem jednoduchosti, u které se nedá nic zkazit.

Nutno ovšem podotknout, že i přes jednoduchý model to Stropnické velice slušelo a evidentně vedle své lásky zatím jen kvete. Ostatně přesvědčte se sami v naší galerii, kde najdete nejnovější fotky Korduly a jejího přítele.

Stropnická by ráda šla ve šlépějích své starší sestry Hanychové a stala se influcencerkou