Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Konec tajností: Vévodkyně Meghan porodila chlapečka!

Zdroj: profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (9)

Těhotenství vévodkyně Meghan bylo bedlivě sledováno dlouhé měsíce. Nekonečnému čekání už je konec. Světu se bude postupně představovat nový člen královské rodiny. Co už víme?

Na stopě!

Na říjnové svatbě princezny Eugenie si vévodkyně Meghan vzala značnou část pozornosti pro sebe, když oznámila těhotenství. Dva dny poté odjela na dalekou cestu do Tichomoří a byla pod palbou otázek i blesků fotoaparátů. Za snímek pozvolna se vzdouvajícího bříška se platilo zlatem. Vévodkyně se ho snažila skrývat, ale marně. V nestřežený okamžik a při pohledu z boku bylo vidět, že už má první trimestr za sebou. A každou chvilku si ho zlehka pohladila.

I když fyzické změny by skrývala jen těžko, její odpovědi na pohlaví, jméno nebo podrobnosti porodu byly velmi stručné, neurčité a zahalené v tajemném úsměvu. S detaily se svěřila jen svým nejbližším, kteří nebyli při rozhovorech s médii tak opatrní. Všechno směřovalo na holčičku, ale nakonec se narodil chlapec. Pohrávala si královská rodina a Meghaniny přátelé se zvědavostí veřejnosti a schválně mlžili?

Meghan ze začátku těhotenství skrývala. Šťastnou novinu oznámila až na svatbě princezny Eugenie. Poslední měsíce se už pořádně kulatí a bříško dává všem na odiv. Meghan ze začátku těhotenství skrývala. Šťastnou novinu oznámila až na svatbě princezny Eugenie. Poslední měsíce se už pořádně kulatí a bříško dává všem na odiv. Zdroj: Pinterest

Princ Charles se začátkem roku prořekl, že bude mít malá Charlotte parťačku (dcera prince Williama a vévodkyně Kate). O pár dnů později se rozpovídal o jméně, kde se zaměřoval jen na ta holčičí a chlapecké varianty zcela minul. I to probudilo spekulace k životu. Jakmile si svůj přešlap uvědomil, nahodil provinilý výraz, zrudnul a zmizel zpytovat svědomí.

Stejně neopatrná byla jedna z blízkých přítelkyň vévodkyně Meghan Serena Williams. Slavná tenistka nemohla chybět na newyorské oslavě (baby shower), která je dodnes spoustě lidí trnem v oku. Růžové oblečky a doplňky se nesnažila skrývat a dala tak veřejnosti munici pro další dohady. Minulý měsíc se rozpovídala a vesele používala ženský rod.

A světe div se, všechno byl jen klam, dnes brzy ráno vévodkyně Meghan porodila chlapečka. Po narození vážil 3,26 kilogramů a na svět přišel během domácího porodu.

Tradice v novém kabátku!

Sázkové kanceláře byly pod tlakem. Hádalo se pohlaví, počet, termín i jméno. A Meghan se svým inovátorským přístupem k tradicím britské královské rodiny dávala lidem dost prostoru i pro ty nejbláznivější kombinace! Už týden postávají fanoušci monarchie před porodnicí a žijí pro sebemenší střípek, který by zapadl do spekulací jejich puzzlí.

A dál?

Stále se kolem Meghan, Harryho a jejich synka vznáší spousta otázek, které zodpoví až čas. Princ William a vévodkyně Kate jsou do tradic blázni a ctí je s největší pečlivostí. To se ale od čerstvých rodičů očekávat nedá.

Kdy se malý aristokrat narodil a jaký čas si ukrojili rodiče jen pro sebe?

Jaký titul dostane od královny Alžběty II.?

Bude mít americké občanství po své matce?

Uvidíme ho až na titulní straně Vogue?

Podlehne Meghan alespoň na křtinách tradici?

Jak dlouho si užije pohodlí Frogmore Cottage, než s rodiči odcestuje do Botswany?

Přejeme do prvních dnů maximum pohody a úsměvů malému uzlíčku i novopečeným rodičům.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky