Petr Kolečko a Aneta Vignerová svou náhlou svatbou šokovali celý národ. Scenárista totiž pouhý týden předtím vyvedl do společnosti svou milenku Denisu Nesvačilovou a na rudém koberci se s ní hrdě vodil ruku v ruce. Tajná veselka byla překvapením nejen pro veřejnost, ale i pro zrzavou herečku, která měla naplánovanou s Kolečkem romantickou dovolenou a stejně jako Vignerová, i ona se chtěla stát právoplatnou manželkou přelétavého umělce.

Nakonec ale Nesvačilové zbyly jen oči pro pláč. Zatímco pro Anetu šlo o první sňatek, Kolečko už se vrhnul do chomoutu podruhé a jak sám říká, druhý obřad si užil mnohem víc, ačkoliv byl velice narychlo.

"Bylo to opravdu rychlé, ale musím říct, že druhá svatba byla o hodně lepší než ta první," svěřil se scenárista Blesku a dokonce odhalil, kdo mu šel za svědka.

Tady jsme byli je ve čtyřech

"Na té první bylo strašně moc lidí a chaos, tady jsme byli jen ve čtyřech," přiznal Petr Kolečko výše zmíněnému webu. Umělec má z prvního manželství dva syny a nejmladšího Jiříka s Anetou Vignerovou. Novomanželé se vzali 14. března a svatební hostinu měli v luxusní pražské restauraci.

"Za svědka šel ten, kdo zrovna měl platnou občanku," přiznal scenárista. "Měl mi jít Kuba Prachař, ale v ten den musel pracovně odjet, tak nakonec mi za svědka šel kamarád Prokop, který je tady se mnou na přehlídce, a Anetě kamarádka Tereza. Bylo to rychlý a na pohodu," pochlubil se autor úspěšného seriálu Most!.

Zatímco Vignerová se raduje ze svého vítězství v milostném trojúhelníku, Nesvačilová se po kopačkách soustředí hlavně na práci. Kromě toho herečka plánuje na pár týdnů odjet z republiky, aby načerpala nové síly. Vypadá to tedy, že díky tajné veselce se Kolečko konečně rozhodl mezi matkou svého dítěte a milenkou a nejvíce sledovaná "telenovela" je definitivně u konce. Umělec se ale před pár dny nechal nafotit na stadionu v doprovodu neznámé brunetky. Zda šlo o příbuznou, kamarádku nebo je na obzoru nová známost, to je zatím ve hvězdách.

Vignerová už má Kolečka jen pro sebe

Související články