O její účasti v nejdrsnější reality show se spekulovalo už několik týdnů. Ornella je bojovnicí kmene s názvem Titáni.

Soutěžit bude po boku Ivany Jirešové, Martina Prágra, Sebastiana Navrátila, Martina Mikýře, Samuela Krištofiče, Adély Krejdlové, Yenifer Cao, Denisy Dvořákové, Martina Careva, Rachel Karnižové, Michaela Skalického, Jacka Hamida, Veroniky Sandholzové a Jakuba Bíny.

Cesta za dobrodružstvím

Ornella jako trojnásobná maminka bude mít na ostrově zcela jiný režim než v běžném životě. V medailonku pro TV Nova prozradila, proč se rozhodla nabídku přijmout.

„Do Survivoru jdu proto, že se těším na dobrodružství, kterých jsem si moc neužila, protože jsem měla brzo děti. Myslím si, že moje menší eso v rukávu je, že si podle mě plno lidí myslí, že jsem z cukru, ale tak to není.“

Influencerka nechala doma početnou rodinu. Starosti o fungování dětí a domácnosti bez její přítomnosti ovšem nemá. Naprosto důvěřuje schopnostem svého muže.

„O Pepu a děti nemám strach, protože je úžasný táta a asi abnormál v mužské verzi. To se nebojím, spíš se bojím stesku po dětech, protože jsem od nich nikdy nebyla delší dobu. Jelikož nemáme ani nějaký fungující prarodiče, který by je hlídali, tak jsou s námi děti opravdu nonstop,“ dodala.

Hrdina Kokta

Jak to tak vypadá, Ornella zná svého muže velmi dobře. „Nikdo mi nepomáhá, protože nikoho nemáme. Už to zvládám 18 dní a jde to dobře,“ prozradil pro Kafe.cz Kokta.

„Řekl jsem jí, že je šílená. Rozhodla se do toho jít. Celé její rozhodnutí stálo na tom, jestli se zvládnu postarat o děti a já to zvládnu. Tak mohla odletět na ostrov.“

I samotný šestašedesátiletý zasloužilý tatínek by o své účasti v reality show Survivor přemýšlel. Muselo by mu být ovšem méně let. „Teď už bych do toho nešel. Dovedu si ovšem představit, že ve třiceti bych se taky přihlásil,“ prozradil. „Vůbec nedovedu odhadnout její šance. Uvidíme, jak jí to půjde,“ dodal na závěr.

Kamarádka Hanychová

Ornellinu účast v show propálila nedávno Agáta Hanychová. V pořadu Taky názor zcela upřímně řekla, co si o tom myslí. „Ornella v poslední době přibrala a tak alespoň zhubne.“ Mimo to vysekla své podcastové parťačce poklonu, že se v televizi ukáže jen v plavkách.

Hanychová na svém Instagramu zveřejnila také video, které jí Ornella před odletem poslala. „Moje statečná holka,“ napsala k osobnímu videovzkazu od Koktové.

První díl Survivor 2024 poběží už 27. února na Voyo a od 5. března na TV Nova.

Související články