Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Berenika Kohoutová ukázala postavu po porodu a otevřela tím mnoha lidem oči

Berenika Kohoutová
Berenika Kohoutová
Zdroj: profimedia
Berenika Kohoutová

Berenika Kohoutová si už pár měsíců užívá svou prvorozenou dcerku, jak ale sama přiznala, mateřství rozhodně není jednoduché. Zpěvačka si postěžovala, že ji péče o miminko velmi vyčerpává.

Berenika Kohoutová v únoru porodila své první dítě, dceru Lolu. Ačkoliv měla díky pandemii zpěvačka velmi klidné šestinedělí, kvůli nespavosti miminka prý poslední týdny vůbec nemá čas na odpočinek.

Kouhoutová tvář své dcery několik měsíců skrývala, před pár dny se ale přeci jen fanouškům na Instagramu konečně malou Lolou pochlubila.

"Je pár věcí na světě, který jsou tak sexy a dojemný zároveň, že se mi z toho točí hlava. Tohle je jedna z nich. To je moc i na mě, až tak, že to sem dávám. Kdyžtak můžu později říct, že jsem byla v tu chvíli nesvéprávná," napsala zpěvačka k fotce svého partnera a dcerušky, kteří leží v obětí na posteli. Po dojemném rodinném snímku se Kouhoutová odvázala ještě víc a šla s kůží na trh - ukázala své tělo v plavkách!

Proti proudu

Zatímco jiné "slavné" maminky odhalují svá těla po porodu až ve chvíli, kdy mají už dole všechna kila navíc, Berenika Kohoutová se rozhodla jít proti proudu a odhalit realitu! 

Žádný photoshop, žádná retuš, zpěvačka nahrála na svůj Instagram momentky od rybníka a sklidila tím velké uznání, zejména u žen! 

"Konečně se na Instagramu začíná taky mluvit o realitě, a ne o fitness tělech po porodu, uklizeném bytě, a dokonalém mateřství. Chudák maminky si potom myslí, jak rychle budou po porodu fit, jak je vše jako z obrázku. Jenže pak přijde tvrdá realita a pro někoho je těžké to přijmout," chválí desítky fanoušků odhalenou fotku Kouhoutové. Ta kromě odhalení svých křivek přidala i velmi pravdivý popisek o mateřství.

Šla se svou kůží na trh

"Jediný, čeho příroda ženy ušetřila, co se týká těhotenství a porodu, je několika měsíční absence menstruace. Jó, to porod, porod byl za mě krása. Nikdy jsem moc nechápala, co to znamená, když někdo "nemá čas" na mateřský dovolený. Pochopitelně. Neměla jsem dítě," svěřila se Berenika Kohoutová s naprostým nedostatkem času. Péče o dceru jí prý dává pořádně zabrat.

"Většinou všechno skončí tím, že se Lola samozřejmě vzbudí o několik hodin dřív, než potřebuju. Třeba o padesát. A mně je líto všeho, co jsem nedělala. Nejvíc cvičení. Protože jsem byla zvyklá makat. Dřív. Když jsem měla 90-60-90 (nebo tak ňák) a z prsou mi samovolně neteklo mlíko. Takže jinak. Od příštího týdne si do diáře zapisuju bruslení, plavání a jógu," naplánovala si zpěvačka přísný režim, aby zhubla přebytečná kila po porodu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky