Berenika Kohoutová se stala obětí zlodějů a přišla o kabelku Prada. Herečka si vyrazila na nákup a na chvilku si nechala značkový kousek v kufru svého vozidla. „Před chvílí mi někdo z auta odcizil tuto kabelku. Je mi z toho zle. Neměla jsem ji na předním sedadle jako lákadlo. Měla jsem ji v kufru, do kterého jsem ji dala v garáži v Lidlu. Buď měl ten člověk nějakou rušičku zamykání nebo jsem nezamkla, což se mi nikdy nestává. Ale jsem teď taková upracovaná, tak je to teoreticky možné. Ten zloděj mi vyndal nákup z papírový tašky a tu kabelku si do té tašky strčil,“ postěžovala si zoufalá Berenika sledujícím na sociální síti.

Umělkyně si kabelku dokonce objednala z Ameriky, jelikož v Čechách není k dostání a za módní doplněk zaplatila přes sedmdesát tisíc korun.

„Moc prosím. Kdybyste ji někdo našel někde ležet v okolí Jiřáku, ale spíš Římské ulice, dejte mi vědět. Děkuji moc,“ žádala Kohoutová své fanoušky a dodala, že případné nálezce samozřejmě finančně odmění.

Zkušenost s krádeží zažila nedávno také Agáta Hanychová. Trojnásobná maminka ve španělské vile svého expartnera Jaromíra Soukupa nechala šperky za miliony korun a lupiči jí vše vzali. „Ano, vykradli nás. Vzali mi zbytek mých šperků, co mi neukradli před třemi roky v Praze,“ uvedla trojnásobná maminka na svém Instagramu.


Velmi traumatický zážitek si z dovolené v USA přivezla Olga Lounová, která se těšila na koncert svých idolů Beyoncé a Jay Z a místo toho skončila napadená a okradená.

Celebrity jsou obecně velice častým terčem pro zloděje nejen u nás, ale i v zahraničí. Obětí organizovaného gangu se v minulosti stala například Rihanna, zpívající herečka Christina Milian, baseballista Yaisel Puig, nebo hráč amerického fotbalu Robert Woods. Policie tehdy dala k nahlédnutí zabavené luxusní věci, které patrně pocházeli z těchto loupeží - drahé šperky, hodinky či kabelky. V domě jednoho ze zatčených policisté našli zřejmý seznam dalších možných cílů gangu. Patřili mezi ně například herci Matt Damon a Viola Davis či basketbalista LeBron James.

Související články