Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monacká kněžna překvapila novými vlasy: Z něžné blondýnky je žena vamp

Kněžna Charlene odhodila image jemné blondýnky.
Kněžna Charlene odhodila image jemné blondýnky.
Zdroj: Profimedia.cz
Kněžna Charlene odhodila image jemné blondýnky.

Monacká kněžna Charlene ve svých 45 letech překvapila všechny odvážným krokem, když se rozhodla vyměnit svůj ikonický platinově blond pixie střih za lesklou čokoládově hnědou barvu. Proměna je to jedním slovem ohromující, kněžna nové kadeře předvádí s naprostou grácií a stylem.

Manželka monackého knížete Alberta upoutala všechny pohledy na slavnostním předávání cen "Nymphes D'Or - Zlaté nymfy", které se konalo během 62. televizního festivalu v Monte Carlu. Kněžna vyzařovala eleganci, když si oblékla tmavě modré šaty na zem od společnosti Akris, která patří k jejím oblíbeným módním značkám. Šaty vyzařovaly nadčasový šarm a v kombinaci s třpytivými drahokamy, kterými se Charlene ozdobila, vytvořily okouzlující moderní ztělesnění ikonické Grace Kellyové - což je vzhledem k manželství Charlene s knížetem Albertem, jediným synem legendární herečky, veliká pocta.

Švýcarská módní značka Akris věnovala princezně na tuto událost šaty s výstřihem do V z hedvábného šantungu, píše hellomagazine.com. Bohužel tyto konkrétní šaty z minulé kolekce již nejsou k dispozici ke koupi online, což jejímu vystoupení dodává punc exkluzivity. Vedle elegantních šatů předvedla nejnovější verzi svého slavného účesu pixie. Změna její typické platinové blond na sytý tmavý odstín dodala jejímu celkovému vzhledu nádech sofistikovanosti a intrik. Stala se z ní žena vamp.

Je poměrně vzácné vidět kněžnu vystupovat samostatně, protože její předchozí veřejná vystoupení se odehrávala převážně vedle manžela při plnění jejích královských povinností.

Minulý týden Charlene spolu s manželem, princem Albert, vřele přivítal triumfující basketbalové sportovce v prestižním monackém knížecím paláci. Sportovci nedávno dosáhli vítězství na francouzském elitním mistrovství v basketbalu. Na památku této události manželé hrdě pózovali na nádvoří  v doprovodu svého nejstaršího dítěte, prince Jacquese, což byla skutečně nezapomenutelná a radostná událost.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky