Údajný vztah mezi Veronikou a Filipem se nikdy nepotvrdil. Ženatý Sajler razantně odmítl to, že by mezi ním a tanečnicí bylo něco více. Půvabná brunetka se k údajnému románku nechtěla vyjádřit vůbec. Zda spolu opravdu něco prožili, ví jen oni. Jedno je ovšem jasné, Veronika nyní září po boku druhého Kluka v akci.

Pyšný přítel

Ondřej se půvabnou partnerkou rád a často chlubí na sociálních sítích. Oba mají za sebou už jedno nevydařené manželství, a tak si o to více nyní užívají svého pohodového vztahu. Jak se zdá, Ondřej je po boku půvabné tanečnice opravdu šťastný a nemá důvod k žádným záletům, jako tomu bylo v minulosti. V době, kdy žil s manželkou Martinou, ho fotografové přistihli ve Špindlerově mlýně po boku neznámé blondýnky. Tehdy se Ondřej ještě ohradil, že se jednalo pouze o kamarádku, rozvodu se později stejně nevyhnul.

Práce pod jednou střechou

Slanina už nějakou dobu provozuje restauraci ve vyhledávaném zámeckém komplexu. V rozlehlé budově si našla prostor pro svou obživu i Veronika. „Veškeré své klienty trénuji u Ondřeje na zámku Chateau st. Havel, jak osobní tréninky, kdy učím jednotlivé lidi, tak i páry, společenský tanec latinu a standard. A pak jsem osobní trenér ve fitness, mám klientelu a jezdím k nim domů. Je to ta nejideálnější volba, abych se mohla maximálně věnovat oběma synům, kteří taky sportují,“ prozradila Blesku.

Související články