Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Klára Koukalová a Petr Suchoň: Jak se vyvíjí jejich vztah po vyhazovu z Novy?

Klára Koukalová
Klára Koukalová
Zdroj: Profimedia.cz
Klára Koukalová

Petr Suchoň a tenistka Klára Koukalová jsou spolu již šestým rokem, z toho tři v manželském svazku, a brzy se jim narodí první miminko. Jak ale jejich vztah vůbec začal? Moderátor tvrdí, že právě setkání s manželkou je pro něj největší životní výhrou.

Petr Suchoň a Klára Koukalová svůj vztah na začátku tajili. Dvojice svou lásku veřejně oznámila až po dlouhých devíti měsících.

Koukalová byla v době seznámení se Suchoněm dva roky rozvedená. Po odchodu od manžela, fotbalisty Jana Zakopala, randila ještě se svým tenisovým trenérem Igorem Brucknerem. Jejich pracovní i partnerský vztah ale po krátké době skončil.

Úspěšná tenistka tehdy přiznala, že právě její povolání je důvodem krachujících vztahů. „Je to strašně těžké. Dvacet let jezdíte každý týden do jiné země, jste neustále sám. Partner s vámi nemůže být a váš kontakt s ním je jen po telefonu. Málokterý muž to ustojí, protože čeká a čeká. Není divu, že se mezi tenistkami dějí tak časté rozvody,“ přiznala pro iDnes.cz sportovkyně stinnou stránku úspěchu ve své profesi. 

Suchoň a Koukalová chtěli děti několik let

Kláře Koukalové bylo 34 let, když začala randit s Petrem Suchoněm, proto oba po velmi krátké době uvažovali o založení rodiny.

„Jsme spolu devět měsíců a oba už máme takový věk, že bychom o rodině měli přemýšlet. Partneři jsou od toho, aby plánovali budoucnost, a my se o tom už několikrát bavili,“ sdělila tehdy tenistka v Olympijském studiu iDnes.cz.

Ačkoliv partneři toužili po dětech prakticky od samého začátku vztahu, osud s nimi měl poněkud jiné plány. Suchoň a Koukalová si v mezidobí pořídili tři pejsky a sportovkyně otěhotněla až po dalších pěti letech. Proč jí nešlo otěhotnět, je záhadou. Dost možná za to mohl i vyšší věk či pracovní vypětí. 

„Žít s Klárou je pro mě splněný sen,“ říká Petr Suchoň

„Naše rodina se rozroste o miminko, sny se plní,“ napsal Petr Suchoň na svůj Instagram a sdílel společnou fotku s manželkou, na které drží ultrazvukový snímek dítěte.

Bývalý moderátor TV Nova se netají tím, že vztah s Koukalovou je pro něj životní prioritou. „Svůj sen žiji právě teď, protože mám fantastickou ženu. Být manželem téhle ženské je pro mě ten největší splněný sen. Jediné, co si přeji, je, aby tahle realita, ve které žiji, trvala co nejdéle. Klidně ještě sto padesát let,“ řekl před pár dny Suchoň webu iDnes.

Jediným mráčkem nad dokonalým rodinným štěstím je aktuálně Suchoňův vyhazov z Novy, kde začínal před 13 lety ve sportovní redakci a následně dlouhých devět let moderoval zpravodajskou relaci Televizní noviny. Budoucí tatínek ale situaci bere s nadhledem a věří, že se brzy uchytí jinde. Nezbývá než popřát mnoho štěstí.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky