Kirstie Alley ​zemřela v 71 letech a příčinou smrti byla rakovina, se kterou hvězda poslední měsíce bojovala. ​Smutnou novinku oznámily děti herečky na sociální síti.

"S lítostí vám oznamujeme, že naše neuvěřitelná, divoká a milující matka zemřela po boji s rakovinou, která jí byla teprve nedávno diagnostikována," uvedli potomci v prohlášení na Instagramu.

Odchod herečky velice zarmoutil také herce Johna Travoltu, který si s ní zahrál v trilogii Kdopak to mluví. Ačkoliv Alley a Travolta nikdy netvořili pár, jejich city překračovali hranice přátelství. To přiznal i hollywoodský herec po odchodu Kirstie.

Miluju tě, Kirstie

"S Kirstie to byl jeden z nejspeciálnějších vztahů, jaké jsem kdy měl. Miluji tě, Kirstie. Vím, že se ještě uvidíme," napsal John Travolta dojemný vzkaz na Instagram a připojil snímek z dob natáčení legendární třídílné komedie Kdopak to mluví.

Kirstie v roce 2013 v rozhovoru s Howardem Sternem přiznala, že nikdy k nikomu necítila to, co cítila ke Travoltovi, a svěřila se, že pocity byly vzájemné.

Přestože Travolta a Alley k sobě chovali hlubší city, rozhodli se neposlouchat srdce, ale mozek. V té době byla totiž herečka vdaná za Parkera Stevensona, zatímco Travolta si v roce 1991 vzal herečku Kelly Preston, se kterou byl až do její smrti v roce 2020, kdy podlehla rakovině prsu.

Travolta je ze smrti své dlouholeté kamarádky zdrcený

Související články