Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

John Travolta vyznal lásku zesnulé Kirsten Alley: Vím, že se ještě uvidíme

Kirsten Alley
Kirsten Alley
Zdroj: Profimedia
Kirsten Alley

Smutná zpráva pro filmové fanoušky oběhla celý svět. Kirstie Alley, hvězda filmu Kdopak to mluví, podlehla rakovině. Na svou životní lásku zavzpomínal na svém Instagramu John Travolta, který měl se svou hereckou kolegyní více než pracovní vztah. I když to mezi dvojicí dlouhé roky jiskřilo, nikdy nepřekročili hranici svého přátelství.

Kirstie Alley ​zemřela v 71 letech a příčinou smrti byla rakovina, se kterou hvězda poslední měsíce bojovala. ​Smutnou novinku oznámily děti herečky na sociální síti.

"S lítostí vám oznamujeme, že naše neuvěřitelná, divoká a milující matka zemřela po boji s rakovinou, která jí byla teprve nedávno diagnostikována," uvedli potomci v prohlášení na Instagramu.

Odchod herečky velice zarmoutil také herce Johna Travoltu, který si s ní zahrál v trilogii Kdopak to mluví. Ačkoliv Alley a Travolta nikdy netvořili pár, jejich city překračovali hranice přátelství. To přiznal i hollywoodský herec po odchodu Kirstie. 

Miluju tě, Kirstie

"S Kirstie to byl jeden z nejspeciálnějších vztahů, jaké jsem kdy měl. Miluji tě, Kirstie. Vím, že se ještě uvidíme," napsal John Travolta dojemný vzkaz na Instagram a připojil snímek z dob natáčení legendární třídílné komedie Kdopak to mluví.

Kirstie v roce 2013 v rozhovoru s Howardem Sternem přiznala, že nikdy k nikomu necítila to, co cítila ke Travoltovi, a svěřila se, že pocity byly vzájemné.

Přestože Travolta a Alley k sobě chovali hlubší city, rozhodli se neposlouchat srdce, ale mozek. V té době byla totiž herečka vdaná za Parkera Stevensona, zatímco Travolta si v roce 1991 vzal herečku Kelly Preston, se kterou byl až do její smrti v roce 2020, kdy podlehla rakovině prsu.

Travolta je ze smrti své dlouholeté kamarádky zdrcený

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky