Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kila navíc: Bojují s nimi i slavné ženy a to i přesto, že je tělo živí!

Kila navíc: Bojují s nimi i slavné ženy a to i přesto, že je tělo živí!
Kila navíc: Bojují s nimi i slavné ženy a to i přesto, že je tělo živí!
Zdroj: Profimedia.cz

Zkoušíte neustále nějakou dietu, ale kýžený efekt je stále v nedohlednu? Pak vás možná potěší fakt, že slavné herečky a zpěvačky, které tolik obdivujeme, se se svou váhou perou podobně. Podívejte se!

Kirstie Alley: Ztloustnout je tak snadné!

Herečku Kirstie Alley, která oslavila 65. narozeniny, proslavila především trojice komedií Kdopak to mluví. Zaujala nejen komediálním talentem, ale i hezkou tváří a sexy figurou. Ta se ale po pár letech nadobro ztratila – herečka, která měla zamlada problémy s drogami, totiž začala koketovat s alkoholem. Závislost na něm pak léčila jídlem a postupně nabrala neuvěřitelných 50 kilogramů. „Když tloustnete, nalháváte si všechno možné. Když jsem začala nabírat kila, říkala jsem si: Vážím sice 68 kilo, ale vypadám dobře. A pak: Mám sice 70 kilo, ale je mi fajn, tak co? A nakonec: Některé šaty mi pořád sedí, tak co na tom, že vážím už 80 kilo! Dál jsem ovšem vážila 86, pak 95 kilo a nakonec přes metrák, “ vzpomíná Kristie.

Dieta, Kirstie Alley Dieta, Kirstie Alley Zdroj: Profimedia.cz

Kila jako na houpačce

S kily navíc se rozhodla bojovat, ale odstartovala spíš kolotoč hubnutí a následného nabírání. Jakmile totiž zhubla, pustila se zase do nezřízeného přejídání, které mělo za následek ještě vyšší nadváhu než předtím. Nakonec se rozhodla svou tloušťku zúročit, začala hubnout pod dohledem televizních diváků v reality show The Big Life. Shodila okolo 25 kilogramů.

  • Od té doby se však na veřejnosti moc neobjevuje, takže kdo ví...

Dieta, Kirstie Alley Dieta, Kirstie Alley Zdroj: Profimedia.cz

Kristie v tom není sama

S věčným držením diet a následným nabíráním ovšem mají problémy i další hvězdy – třeba zpěvačky Janet Jackson (49), Britney Spears (34) či Mariah Carey (45). Každá už několikrát nabrala pěkných pár kilo navíc, pak je díky přísné dietě a dřině v posilovně shodila, a nakonec opět nabrala. Prostě pořád dokola... Aktuálně je Janet na své průměrné váze, zato Britney už zase trošku ztloustla. Nejvíc přibrala Mariah Carey, kterou ale teď omlouvá fakt, že se brzy stane maminkou vytoužených dvojčátek.

Pomoc, nemůžu přibrat!

Pokud spíše bojujete s kily navíc, tahle věta vás asi rozesměje. Jsou ale i takové případy! „Když natáčím, musí jíst ještě víc než obvykle, protože spaluji spoustu energie. Mám asi opravdu příliš dobrý metabolismus – chci přibrat, a nemůžu,“ říká například hollywoodská hvězda Cameron Diaz (43), která při výšce 175 cm váží pouhých 54 kilo. U lékaře byla se svou vychrtlou postavou i hvězda Pirátů z Karibiku Keira Knightley (30). „Nechodím do posilovny, ráno nechodím běhat do parku a večer si naopak dám pořádnou porci těstovin a půl lahve vína. A stejně nepřiberu,“ tvrdí herečka s tím, že hubenou postavu má prostě v genech. Na geny se ale vymlouvá kdekdo, a tak ji mnohá média podezřívala z anorexie. Keira dokonce kvůli tomu jeden britský bulvární deník zažalovala, a nakonec vyhrála.

Keira Knightley Keira Knightley Zdroj: Profimedia.cz

Štíhlá díky kázni a dřině

Slavné herečky, zpěvačky a modelky často považujeme za tak trochu nadpozemské bytosti, které jsou věčně mladé, krásné a štíhlé jen tak od přírody. V poslední době se snad začíná blýskat na lepší časy – řada slavných žen nahlas přiznává, že za pěknou postavu vděčí kázni v jídle a pravidelné dřině v tělocvičně. Příkladem jsou například zpěvačky Jennifer Hudson (34) a Kelly Osbourne (31), které se z baculek proměnily v štíhlé dámy díky vyvážení stravě, cvičení a vytrvalosti.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU