Populární herec byl odjakživa talentovaný sportovec. Při studiu si vydělával jako model, díky této práci se dostal později i k samotnému natáčení. Sympatický herec ovšem nebyl hvězdou přes noc. Prošel si hraním v několika béčkových filmech. Až v roce 1994 přišla nabídka na roli Herkulese, nejprve film a poté seriál.

Láska z natáčení

Pro Kevina nebyl seriál o Herkulovi jen prací. Natáčení mu značně ovlivnilo život, na place potkal svou osudovou ženu. S půvabnou herečkou Sam Jenkinson se oženil v roce 1998, společně mají tři děti. Po celou dobu manželství se vyhýbají jakýmkoliv skandálům, jsou ukázkovým párem.

Komplikace se zdravím

Ve své autobiografii Sorbo uvedl, že během natáčení Herkula prodělal několik mozkových příhod. „Byl jsem zcela zdravý a vitální muž a najednou jsem si nemohl dojít ani na záchod. Trvalo to celé dva roky. Připadalo mi to jako očistec,“ upřesnil svůj stav. Zdravotní problémy ho provázely i nadále, na podzim roku 1997 podstoupil farmakologickou léčbu aneurysmatu v levém rameni. Komplikace ho donutily odstoupit od plánované role ve filmu Black Dog, kde jej nahradil Patrick Swayze.

I přes všechny zdravotní potíže v minulosti je nyní herec opět vitální a rozhodně nehodlá jít do důchodu. Jak ukazují jeho poslední fotografie, stále je ve velké kondici. V nadcházejících letech se fanoušci mohou těšit na řadu filmů, ve kterých se objeví, tentokrát už ovšem v menších rolích.

Související články