Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hvězda Top Gunu McGillis to neměla lehké, nechtěla si přiznat jinou orientaci

Kelly McGillis
Kelly McGillis
Zdroj: Profimedia
Kelly McGillis

Kelly McGillis se proslavila rolí krásné instruktorky létání Charlotte Charlie Blackwood v legendárním snímku Top Gun z osmdesátých let. Po této úspěšné roli následovaly další, objevila se až v padesáti úspěšných filmových projektech. Do ústraní se ovšem stáhla velmi brzy, nejspíše za to mohly problémy v jejím soukromém životě.

Miluje ženy

Stála po boku těch největších hvězd jako byl Harrison Ford nebo Tom Cruise, slávu ani pozornost mužů si ovšem neužila tak, jak by si mnozí představovali. Po dvou nevydařených manželstvích a dvou dětech přiznala, že je lesbička a později dokonce uzavřela registrované partnerství. I to se však po pěti letech rozpadlo. Nebála se také otevřeně mluvit o tom, že kvůli krizi vlastní identity měla problémy se závislostí na drogách, z těch se léčila hned třikrát. Připustila, že hluboko v sobě už dlouho věděla, že miluje ženy, jinou orientaci si ovšem dlouho nechtěla přiznat. 

Konec herectví

"Nebylo to tak, že bych si jednoho dne řekla, že končím. Jen jsem si ujasnila priority a došlo mi, že vztahy k lidem v mém okolí, přátelům a rodině, jsou pro mě důležitější než můj vztah ke slávě,“ popsala v rozhovoru pro Etonline Kelly k tomu, proč se rozhodla odejít z filmového světa. V letošním roce vyšlo pokračování filmu Top Gun, na které jeho fanoušci dlouho čekali, původní herečky se ve snímku ovšem nedočkají. "Nepůjdu ani na promo akce. Nikdo mě nepozval, a i kdyby, nevím, kde tou dobou budu.“ Kelly McGillis v pokračování filmu Top Gun nahradila Jennifer Connelly, které herečka drží palce. "Myslím si, že to zvládne skvěle. Jsem ráda, že dostala takovou příležitost,“ dodala.  

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky