Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zemřela členka kapely Kelly Family: Barby bylo pouhých 45 let

The Kelly Family
The Kelly Family
Zdroj: profimedia.cz

Hudební průmysl a hlavně pak fanoušky kapely Kelly Family zasáhla obrovská tragédie. Ve věku jen 45 let zemřela zpěvačka Barby Kelly. Podlehla krátké nemoci. Bližší informace o příčině její smrti rodina neuvedla. 

Kapela The Kelly Family celosvětově sklízela mnoho úspěchů a jejich hudba je stále mezi lidmi velmi populární. Nyní však její členové přišli na sociálních sítích s otřesnou zprávou. Pětačtyřicetiletá Barby, která se svojí rodinou dlouhá léta rovněž vystupovala, podlehla krátké nemoci. „Naše milovaná sestra Barby zemřela po krátké nemoci. V této chvíli nechceme dělat žádná další prohlášení, stále truchlíme nad její ztrátou. Barby nám bude všem chybět a navždy zůstane v našich srdcích a vzpomínkách,” stojí v rodinném prohlášení na sociální síti dle webu ireport.cz

Zdravotní problémy ji trápily již v minulosti

Barby Kelly se do rodiny Barbary Ann a Daniela Jeroma Kellyových narodila v roce 1975 jako třetí dítě. Stejně jako zbytek její rodiny, i ona odmalička tíhla k hudbě, a proto se brzy stala součástí kapely The Kelly Family. Zpočátku ji doprovázela jen tanečně, následně ale i zpívala a hrála na hudební nástroje. V roce 2002 se u ní objevily zdravotní problémy. Dle dostupných informací špatně snášela tlak, který na skupinu v té době rostl.

Po dlouhých deseti letech se však na pódiu společně s rodinou objevila znovu během turné Stille Nacht. 

Psychické potíže

Nebylo žádným tajemstvím, že zpěvačka dlouhá léta bojovala s psychickými problémy. Informoval o tom veřejnost její bratr Jimmy v roce 2013. „Rád bych vás obeznámil s tím, že Barby dlouhodobě bojuje s duševní nemocí, v důsledku které nemůže žít sama, starat se o sebe, nebo mít odpovědnost za její vlastní život. Musím být pod neustálým dohledem,” stálo v jeho prohlášení dle webu World Today News. „Život ve středu pozornosti pro ni nebyl dobrý,” nechala se rovněž slyšet její sestra Patricia.

Dosud tedy není jasné, co stálo za úmrtím Barby v tak nízkém věku. Dle informací webu News Beezer zemřela ve spánku. V současné době probíhá pitva. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky