Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Herečka Keira Knightley zveřejnila podmínky, za kterých se svlékne před kamerou

Keira je zasnoubená, ale aby byla šťastná, chtěla by ještě vlastní píseň.
Keira je zasnoubená, ale aby byla šťastná, chtěla by ještě vlastní píseň.
Zdroj: Profimedia.cz

Britská herečka Keira Knightley učinila zásadní rozhodnutí. Odmítá totiž hrát ve filmech nahá. Alespoň tedy pod taktovkou režisérů mužského pohlaví. I tak by však výjimku učinila jen v určitém případě. 

Diváci si ji nejvíce pamatují z filmové série Piráti z Karibiku, filmů Pýcha a předsudek či Kód Enigmy. Právem bývá označována za nejkrásnější ženu planety. V posledních letech však britská herečka Keira Knightley učinila zásadní rozhodnutí. Přestože se v minulosti několikrát objevila před kamerou nahá, a to například ve filmech Na hraně lásky či Colette, znovu hrát bez oblečení odmítá. Alespoň tedy za jistých podmínek. 

Keira se totiž nechce svlékat ve filmech, které režírují muži. I pod taktovkou režisérky by však ošacení shodila jen v některých případech. „Nemám absolutní zákaz (točit nahé filmové scény), ale mám ho tak trochu s muži. Je to částečně marnivost a také jsou to mužské pohledy,“ nechala se herečka slyšet v podcastu Chanel Connects podle iDNES.

Keira Knightley Keira Knightley Zdroj: profimedia.cz

Nahota pro herečku ve filmu musí mít zkrátka smysl. „Nechci dělat ty šílené sexuální scény, kde jsou lidé upocení a vzdychají. Nemám o to zájem,“ řekla ještě herečka. „Pokud by byl film o mateřství, o tom, jak výjimečné je vaše tělo, jak ho najednou musíte poznávat, jak ho najednou vidíte úplně jinak, než jste si ho dovedly představit, dokud jste se nestaly matkou, tak ano, ráda bych to zkoumala s režisérkou, ženou, která by tomu rozuměla,“ vysvětlovala Keira, v jakém případě by se znovu postavila před kameru nahá. 

Keira Knightley Keira Knightley Zdroj: profimedia.cz

Nahé scény však v žádném případě neodsuzuje. „Samozřejmě si čas od času řeknu: ‚Jo, dokážu si představit, že tady by ten styk opravdu dával smysl, a k tomu je potřeba někdo, kdo je opravdu sexy.‘ K tomu ale mohou režiséři použít někoho jiného. Jsem na to už marnivá, moje tělo porodilo dvě děti, takže bych raději nestála nahá před skupinou mužů,“ svěřila se herečka. 

Keira Knightley se do filmového světa dostala již ve svých deseti letech. Zahrála si ve filmech jako Blafuj jako Beckham, Láska nebeská, Piráti z Karibiku či Pýcha a předsudek. Patří k nejžádanějším herečkám v Hollywoodu.

Stejně tak patří k nejlépe placeným herečkám v Hollywoodu. Po vánočním hitu Láska nebeská má na letošní rok naplánovanou premiéru nové vánoční komedie s názvem Tichá noc. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky