Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Po stopách Keanu Reevese: Kde všude ho v Praze můžete potkat

Keanu Reeves
Keanu Reeves
Zdroj: Profimedia
Keanu Reeves

Fanoušci herce Keanu Reevese šílí. Už několik lidí z Prahy sdílelo s hercem na sociálních sítích fotografie. Jeden z nejoblíbenějších herců je v České republice kvůli natáčení nového filmu, které má trvat až do února. 

Natáčení akčního thrilleru Ballerina mělo začít druhý týden v listopadu, už víkend před natáčením se herec objevoval v pražských restauracích. Fotografii s Reevesem sdíleli například fanoušci z asijské restaurace na Žižkově.

Kde můžete herce potkat? 

Server Prague Reporter informoval o tom, že se film bude natáčet u hotelu Opera na Těšnově nebo na Masarykově nádraží. Filmaři ovšem plánují vyjet i mimo Prahu. Snímek Ballerina by měl vycházet z předchozího trháku John Wick: Kapitola 3 – Parabellum. V něm hrál Reeves hlavní roli zabijáka Johna, snímek by se měl soustředit na dění kolem jeho adoptivní matky. Ta je v čele ruské baletní školy, která slouží jako zástěrka pro výcvik elitních zabijáků. Reeves není v Česku poprvé. Herec se netají svým nadšením pro motorky, fanoušci ho tak mohou pravidelně vídat v Brně na závodním okruhu.

Skromná hvězda

Reevese fanoušci milují nejen kvůli jeho hereckým výkonům, ale i kvůli jeho povaze. Herec patří mezi nejštědřejší hollywoodské celebrity. Už několik let přispívá na dětská oddělení různých nemocnic a také na výzkum léčby rakoviny. V roce 1991 jeho sestře diagnostikovali leukémii, kvůli které musela přerušit rozjetou hereckou kariéru. Pomáhá také zraněným sportovcům s rehabilitací, i k tomuto přispívání má osobní důvod, v mládí hrál hokej. Pokud hraje ve filmu, který má problém s rozpočtem, neváhá seškrtat vlastní honorář. Herec také velmi často jezdí metrem, na internetu koluje několik videí, na kterých pouští ochotně sednout staré lidi nebo ženy. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky