Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Když je u Gottů nejhůř, volají Sabinu!

Když je u Gottů nejhůř, volají Sabinu!
Když je u Gottů nejhůř, volají Sabinu!
Zdroj:

Herečka Sabina Laurinová je postrachem dcer Karla Gotta...

Herečka SABINA LAURINOVÁ (38) snídá vestoje. Po šestnáctihodinovém natáčení odpočívá při cídění dřezu. Ráda by přibrala pár kilogramů, ale nedaří se jí to ani po čokoládě. Cítí se ale lépe než ve dvaceti. Díky dětem jí spousta věcí připadá malicherných. Při moderování show Mladší o pár let změnila názor na plastické operace.

Sabina Laurinová, manžel, dcery

Víte o tom, že jste díky pohádce Z pekla štěstí idolem dcer Karla Gotta?
Přeháníte, ale vím, co máte na mysli. Ivanka Gottová mi jednou volala: „Prosím tě, nemohla bys Charlottce coby Eufrozína promluvit do duše, aby přestala zlobit?“ Charlotta mi nejdřív nevěřila, ale nakonec můj hlas poznala. A Ivana si pochvalovala, že domluva zabrala. Když je u Gottů nejhůř, volají mě. (smích)

Spolu s dcerami jste točila nový film Zdeňka Trošky Čertova nevěsta. Koho napadlo, že by mohly hrát v pohádce s vámi?
Já bych to upřesnila. „Hrát“ je silné slovo. Zdeňka napadlo je angažovat do rolí dětí královské chůvy, aby mohly být na place se mnou. Točili jsme v nádherných exteriérech a holky si s ostatními dětmi hrály před kamerou.

Nebylo pro vás komplikované mít dcery na natáčení?
Občas to bylo náročné. V Buchlovicích během pauzy si mladší Majolenka začala ve fotoaparátu prohlížet obrázky koní. Když měla začít točit, nikdo na světě ji nedokázal přesvědčit, aby se ho vzdala. Nejdřív ji prosil pomocný režisér, potom rekvizitář a nakonec i Zdeněk, který jí nabízel dřevěného koníka, ale Mája byla neoblomná. Tak ji odnesly ze záběru a před kamerou ji nahradila Valentýnka. Usmála se na mě a já s hrůzou zjistila, že má plnou pusu a zuby černé od máku. Než se ozvala „klapka“, stačila jsem jí pošeptat, aby se radši nesmála. Rozhodilo mě to tak, že jsem ji před kamerou zapomněla pohladit. „Mami, máš mě pohladit,“ napovídala mi. „Teď nejsem tvoje máma, ale královna,“ odpovídala jsem koutkem pusy. Nějak jsme to odehrály, ale bylo to dost vyčerpávající.

Tip KAFE.cz

Celý rozhovor si můžete přečíst v časopise Story, které je právě na novinových stáncích. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky