Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kdo vaří Kafe.cz: Darja Nečasová

Kdo vaří Kafe.cz: Darja Nečasová
Kdo vaří Kafe.cz: Darja Nečasová
Zdroj: archiv Darji Nečasové a www.isifa.com

Darja Nečasová, která pro vás píše portréty filmových hvězd, připravuje různé vztahové a kariérní zajímavosti a radí vám v rubrice Mám problém, kde si můžete přečíst její Názor ženy, je novinářka na volné noze.

První polovinu svého života Darja (37) strávila v Sokolově, kde dosud žijí její rodiče. V místní lidušce chodila do dramaťáku a představovala si, že se stane herečkou. Brzy ovšem zjistila, že víc, než v příbězích hrát, ji baví je vyhledávat, zapisovat a přemýšlet o nich. Proto se po maturitě na gymnáziu přihlásila na žurnalistiku, ke které si později ještě přidala filmovou vědu.

Darja Nečasová

Během studií strávila několik měsíců jako stipendistka ve Francii, kde propadla kouzlu francouzského filmu, francouzského vína i všeho ostatního, co s Francií souvisí (Odhalte tajemství Francouzek!).

  • Díky své posedlosti Francií přečetla díla Jeana-Paula Sartra i Paní Bovaryovou, ale její slabostí dodnes zůstávají i příběhy Angeliky, markýzy andělů.

Darja Nečasová, Francie

Svého nynějšího muže Darja potkala v žižkovské kavárně asi sto padesát metrů od místa, kde nyní oba společně bydlí. V uplynulých dvanácti letech se ale oba stěhovali napříč celou Prahou; Darja dodnes nemůže zapomenout na časy, kdy bydleli s dvěma dětmi a obřím rotvajlerem v malé garsonce.

  • Její velkou vášní, na kterou bohužel nemá dostatek času, je pletení. S nadšením plete čepice pro celou rodinu a představuje si, že v příštím životě si otevře butik s pletenými výrobky.

Co si přečíst od Darji Nečasové

Jak zvítězit nad prokrastinací

Darja o tomhle neduhu (nejen) vysokoškoláků ví své: jako každý, kdo pracuje z domova a živí se psaním, s ním má bohaté zkušenosti.

U čeho brečíme

Ty nejkrásnější a nejdojemnější scény z romantických filmů.

Mám problém: Jak poznám, že mě muž miluje

Líbí se nám, jak se Darja vypořádala s dopisem od jedné velmi sebevědomé dámy.

Darja Nečasová

Darjiny nejoblíbenější články od jiných autorů

Názor muže

Vždycky si se zájmem přečtu názor svého mužského kolegy – už proto, že se často radikálně liší od toho mého.

Jak předstírám orgasmus

Skutečné příběhy čtenářek někdy předčí veškerou fantazii.

Kosmetika: je libo drahou, nebo levnou?

Vždycky jsem si kladla otázku, jestli krém za tři tisíce je opravdu desetkrát lepší než krém za tři stovky. Tento článek nabízí aspoň částečnou odpověď.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Marta Jandová: Láska je motor

Před dvěma lety se zpěvačka Marta Jandová objevila v tuzemském showbyznysu doslova znenadání. A zůstává... Přestože momentálně přišla o lásku, která…

Akční letáky