Zatímco půvabná Andrea byla od rozchodu s Kazmou oficiálně sama, v jeho případě se spekulovalo o vztahu s influencerkou Marií Roseckou. Internetová hvězdička dokonce čas od času sdílela příspěvky na své sociální sítě z bytu Kazmy.

Konec spekulací

Po několika týdnech mlčení se Kazma vyjádřil k údajnému vztahu s Roseckou. "Já po tomhle kolečku všech spekulací a reakcí, kdy neustále říkám to samé dokola, kdy nás lidé začali spojovat, to uvedu na pravou míru. Je to moje kamarádka, kterou dobře znám, spolupracovala s námi na filmu. Známe se dlouhou dobu," řekl pro Extra. Tomu, že spolu Kazma a Rosecká chodí, nasvědčovalo hned několik věcí. Vzniklo nespočet fotografií z večerních toulek Prahou, nebo třeba záběry z koncertu Imagine Dragons, který si bavič a internetová hvězdička užívali bok po boku. Vypadá to tak, že účastnice Like House sloužila pouze jako záplata na rozchod s modelkou.

Další šance?

Romantickým gestem si Kazma získal naprostou většinu ženských divaček. I se samotnou Andreou film zamával. Kazma nyní otevřeně přiznal, že dostal od své bývalé partnerky konečně zprávu. "Mám reakci," tvrdil s nadšením, když dostal vysněnou sms. O tom, zda se modelka k filmu a celému gestu vyjádřila pozitivně či negativně, se už nerozpovídal.

Pár dnů po premiéře Kazmova filmu vydala Andrea nový singl s názvem Co by bylo kdyby. Fanoušci Kazmy a zpívající modelky tak ve velkém spekulují o tom, že právě nová píseň je její odpověd na Kazmův film. V písni se mimo jiné zpívá "Ujel ti vlak." Dokud se ovšem oba dva hlavní aktéři nevyjádří, jak se věci mezi nimi mají, vše jsou zatím jen pouhé spekulace fanoušků.

Související články