Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Katy Perry se po porodu vrací do formy: Důležitou roli hraje jablečný ocet

Katy Perry
Katy Perry
Zdroj: Profimedia.cz
Katy Perry

Popová zpěvačka Katy Perry a její snoubenec Orlando Bloom se dočkali svého prvního potomka. Je jím dcera Daisy Dove Bloom. Ačkoliv se dvojice z narození holčičky nesmírně raduje, Katy má před sebou těžkou cestu. Slíbila totiž, že se po porodu opět rychle vrátí do formy. 

Katy Perry se o svou postavu pečlivě starala po celou dobu kariéry. Jedla zdravě, v posilovně trávila spoustu času a stejně tak se starala i o svou mysl. S těhotenstvím se však musela intenzivního cvičení na nějakou dobu vzdát. Stejně tak se již tolik neomezovala v jídle, neboť si chtěla těhotenství užít se vším všudy. Není se tedy čemu divit, že její postava prošla řadou změň, byť popová hvězda vypadá pořád úžasně. 

Během těhotenství se nechala slyšet, že se bude snažit vrátit svou postavu po porodu rychle do formy. Zpěvačka je na zdravý životní styl zvyklá, a tak lze očekávat, že pro ni nebude tato mise těžká. Čemu vděčila ze své křivky před těhotenstvím a jak si je hodlá přitáhnout zpátky?

Snoubenci Orlando Bloomovi nedávno porodila holčičku

„Měla jsem v životě spoustu příležitostí, za které jsem nesmírně vděčná, ale nejvíce ze všeho záleží na mém zdraví,” svěřila se magazínu Prevention. „Kdybych nebyla zdravá a nemohla se objevit na pódiu, zklamala bych spoustu lidí,” dodala ještě.

Když vyrůstala, zdravému životnímu stylu úplně neholdovala, neboť jeho zastáncem nebyl ani její otec. Až její matka se ji snažila vysvětlit, že je důležité jíst hodně ovoce a zeleniny. 

Kouzlo skrývá jablečný ocet

Když vyzvedával Orlando Katy na jejich první schůzce, vzala si s sebou do auta láhev vody. „Voda byla trochu zakalená, protože byla smíchaná s jablečným octem. A stejně tak měl svou vodu s jablečným octem v autě i Orlando,” promluvila Katy o vtipném momentu. 

Jablečný ocet skvěle detoxikuje tělo a dle odborníků výrazně napomáhá k hubnutí. Stačí rozmíchat dvě polévkové lžíce ve 250 mililitrech vody a nápoj vypít. Ideálně před jídlem. Stejně tak je jablečný ocet skvělý k zevnímu použití. Zkuste jej nalít do horké vany, stačí jeden šálek.

Tvrdý trénink

Katy spolupracuje s trenérem celebrit Harley Pasternakem, aby se udržela v kondici. Před těhotenství cvičila pětkrát týdně. V roce 2017 na Instagramu sdílela video svého cvičení.

„Hot” jóga představuje tradiční jogínské cvičení, které je však prováděno v místnosti s vysokou teplotou, nejčastěji kolem čtyřiceti až padesáti stupni Celsia. „Kdysi jsem bojovala s depresemi, ale jóga mi výrazně pomohla s jejich překonáním. Když máte zdravé tělo, pomáhá to udržet zdravou mysl,” řekla. 

Transcendentální meditace je druh meditace, kterou je možné naučit se od učitele. „Kompletně mi to vyčistí hlavu a něco to spouští v mém mozku. Bývám pak mnohem kreativnější. Pomáhá mi zároveň od úzkostí, depresí, je skvělá na jet lag, kocovinu a výkyvy nálad,” prozradila Katy. Tento druh meditace praktikuje již déle než deset let. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky