Katie Holmesová je od svého debutu v seriálu Dawsonův svět nefalšovaným symbolem krásy. I po dvou desetiletích zůstává její vliv v oblasti módy a stylu nepřehlédnutelný, což jen podtrhla novým účesem, který předvedla během svého vystoupení na výroční večeři umělců filmového festivalu Tribeca společnosti Chanel.

Oblíbená herečka, která je známá krom svého manželství s Tomem Cruisem především svým dokonalým stylem, všechny překvapila nečekaným odklonem od svého typického účesu, píše web hola.com. Místo vlasů lemujících tvář se rozhodla pro zářivé vlny, které se báječně hodí na pláž a vyzařují nenucenou krásu.

Zvlněné vlasy doplnil černobílý outfit

Nový účes předvedla Katie Holmesová ve svém milovaném New Yorku a s novou úpravou vlasů jako by dokonale ztělesnila bezstarostného ducha blížící se letní sezóny. Herečka krom účesu přihlížející okouzlila také svým elegantním oblečením, které skvěle doplňovalo oslnivé vlny ve vlasech.

Pro dokonalý efekt zkombinovala jednoduché bílé tričko s černou zkrácenou koženou bundou, kterou elegantně doplnila volnými černými kalhoty s vysokým pasem - vše od ikonického módního domu Chanel. Hereččin monochromatický komplet, který ještě umocnily její objemné rozcuchané vlny, vyzařoval na všechny strany hravý letní půvab.

Katie Holmesová jako letní inspirace

Katie tak podle všeho „najela“ na v současnosti žádaný vzhled "oceánských vln", který se točí kolem dosažení vysoce lesklého vzhledu zvlněných vlasů bez jakýchkoliv stop mastnoty, což celkovému dojmu dodává nádech elegance a sofistikovanosti.

Nechte se i vy inspirovat úžasnou proměnu vlasů Katie Holmes a připravte se na blížící se léto tak, že budete během každého okouzlujícího letního večera vyzařovat sebevědomí a půvab. Ať už se účastníte romantické večeře, elegantního večírku nebo podmanivé akce, vlny ve vlasech mohou ve vašem účesu zazářit fascinujícím leskem. Jako u krásné Katie...

Související články