Kate Zemanová, jak si sympatická slečna před lety říkala, údajně žije v zahraničí a soustředí se na kariéru. Čerstvá třicátnice ještě před nedávnem pobývala ve Spojeném království. V Londýně studovala a pracovala. Web expres.cz uvádí, že nyní dcera bývalého prezidenta tráví hodně času ve Španělsku. Tam se prý soustředí hlavně na svou kariéru. 

„Daří se jí a je trochu workoholička. Čím dál tím více se začíná podobat svému otci. Měla přijet na Vánoce za rodinou, ale kvůli pracovním povinnostem se zpozdila,“ sdělil zdroj pro výše zmíněný web.

K pracovním úspěchům své dcery se vyjádřil i samotný Miloš Zeman: „Myslím, že je šťastná. Pracuje ve firmě, která ji hodnotí vysoko, ale stýská se mi po ní. Těším se, až ji uvidím. Pořád je v zahraničí. Je to španělsko-anglická počítačová firma a Katka tam pracuje na vytváření webových stránek.“

Bývalý prezident se před pár lety také novinářům svěřil s informací, že mu Kate slíbila vnoučata. Mělo to být, až jí bude 27 let. Nicméně Kateřině už je třicet a potomstvo stále nikde. Kromě zřejmého pracovního vytížení jí ale chybí ke splnění slibu ještě jedna věc. Partner.

Partnera nemá, děti nebudou

„Na vnoučata to zatím nevypadá. Katka je stále sama. Měla před časem partnera, kterého už dokonce představila rodině, ale už spolu nejsou. Práce je pro ni prioritou,“ pokračuje sdělení tajemného zdroje pro expres.cz.

Už kdysi Kate v rozhovoru prozradila, že přítele nemá a vlastně ho ani nehledá. Vyjádřila se také k tomu, jestli by mohlo být překážkou její příjmení. „Aspoň se tím vyfiltruje spousta mužů. Ale stejně si myslím, že je to každému tak trochu jedno,“ dodala dcera exprezidenta. Nicméně kdyby se někdo takový našel, má Kate jasnou představu o tom, jak by měl vypadat a jakou by měl mít povahu. Přála by si, aby byl chytrý, klidný, stál nohama na zemi a disponoval smyslem pro humor.

Až se někdo takový objeví, srdce Miloše Zemana jistě zaplesá. Letos totiž bývalý politik oslaví osmdesátiny, a tak by určitě nějaké to vnouče přišlo takzvaně vhod. Jediným partnerem, který byl s Kateřinou oficiálně spojován, byl bývalý hradní protokolář Vladimír Kruliš.

Jejich vztah bohužel nevydržel, podle Krulišových slov to bylo hlavně kvůli věkovému rozdílu a rozdílným zájmům, které se s tím pojily. Chtěla studovat, cestovat, sbírat zážitky a zkušenosti a času jsme na sebe měli málo," svěřil se v ten čas pro expres.cz v rozhovoru. Ačkoliv se cesty hrdliček rozpojily, nebyla to žádná válka a vše proběhlo v klidu a bez emocí. Nicméně potřebu se nadále vídat ani jeden prý nemají.

Průšvihářka Kate ve sprostém videu

Kdo se ocitne po boku prezidenta, dostane se také do hledáčku médií. To samé se stalo i Zemanové, a to ne v tom úplně nejlepším slova smyslu. V roce 2013 se objevilo video, kde se „první slečna” ocitla na jakési porno party. Důkazem, že se skutečně jedná o Kate měla být zřejmá podoba s vyobrazenou dívkou, a to včetně znamének na obličeji. Zemanová samozřejmě vše popřela.

O několik let později ovšem kápla božskou a přiznala, že inkriminovaných orgií skutečně zúčastnila. „Mě to nikdy neštvalo, že jsem na té akci přihlížela. Doma jsme se tomu zasmáli. V životě jsem si negooglila svoje jméno, tak ani nevím, co se o mně tehdy psalo. Nikdy jsem se tomu tématu nevyhýbala, ani ho nijak neomlouvala. Proč taky, nezastávala jsem žádnou oficiální pozici. Komu jsem tím lidsky ublížila? Bylo mi osmnáct. Neznám člověka, který by se v tomto věku nechoval někdy jako debil. To je fáze, kterou si musíte prožít,“ sdělila v rozhovoru pro časopis Téma Kateřina.

Další věcí, která ze soukromí Kateřiny Zemanové ležela médiím v žaludku, byla zpráva o jejím údajném potratu. To v roce 2022 taktéž rozhodně popřela. „Já jsem slyšela, že jsem byla tajně na potratu, čemuž se směju. To jsou takové spekulace, které ani nevím, odkud přišly," prozradila tehdy pro extra.cz. 

Zdroje: expres.cz, extra.cz

Související články