Bývalá modelka Kateřina Sokolová se již několik let věnuje prodeji umění pro prestižní aukční síň a galerii. Kromě toho má také nadaci, která se zabývá podporou osob s autismem a je vystudovanou inženýrkou ekonomie. 

Se svým partnerem Martinem Wichterlem, kterému nyní porodila dceru Sáru, žije ve společné domácnosti jen něco přes rok, a tak je zřejmé, že mezi sebou dvojice má opravdu velké city. 

Její osmapadesátiletý partner Martin je členem skutečně slavné rodiny. Je totiž vnukem vynálezce Otty Wichterleho, který světu dal kontaktní čočky. Ty zlepšují život tisícům lidí každý den.

Martin Wichterle koupil rodinnou firmu Wikov, vlastní podíly v podnicích, které se zabývají sklářstvím a také se podílel na rekonstrukci Vrbatovy boudy v Krkonoších. 

V době, kdy se pár dal dohromady, byl Martin Wichterle stále ženatým otcem tří dcer. Jak ale nedávno Kateřina Sokolová přiznala, před několika měsíci se rozvedl, a tak je pro ni volný i oficiálně. 

Pokud by se rozhodl pojmout za manželku matku své čtvrté dcery, bylo by to pro ni “do třetice všeho dobrého”. Kateřina Sokolová má totiž za sebou již dvoje zrušené zásnuby. 

Dvakrát z veselky sešlo

Poprvé jí prstýnek navlékl podnikatel Pavel Kyllar, nějakou dobu poté se ale spolu pár přestal ukazovat na veřejnosti a nakonec modelka přiznala, že se místo svatby rozešli.

Znovu najít štěstí chtěla po boku pražského radního Michala Valenty. Ten ji o ruku požádal během dovolené na Islandu, k ničemu to ale nakonec nevedlo. Dvojice začala mít problémy, a tak se rozhodli veselku odložit. Pauza se poté stala koncem definitivním.

Nyní je ale Kateřina Sokolová, která se poprvé v životě stala maminkou, skutečně spokojená, a tak na potenciální třetí zásnuby pravděpodobně vůbec nepomýšlí. 

Na novou roli se Sokolová těší

“Už se těším na svou novou životní roli. Svému nadačnímu fondu se plánuji věnovat i nadále. Stejně tak i privátním prodejům v umění, ale samozřejmě jen tak, jak mi moje mateřské povinnosti dovolí. Moje děťátko a jeho potřeby pro mě budou na prvním místě,” svěřila se novopečená maminka na sociální síti před časem.

Se změnou ve svém životě je velmi spokojená a podle svých slov by se do minulosti vracet nechtěla, a to ani kdyby mohla být znovu mladší. 

“Když se podívám na sebe třeba ve dvaceti, v pětadvaceti a srovnám to, jak se cítím teď, díky zkušenostem, které jsem nabrala, mám mnohem větší sebedůvěru. Mnohem víc si věřím nebo mnohem víc vím, kdo jsem a co chci, co nechci, kam jdu. Takže já se naopak s přibývajícími zkušenostmi cítím lépe. Sice vrásky přibývají taky, ale fakt bych se nevrátila,” uvedla podle serveru Dotyk.cz pro média.

Související články