Kateřina vyhrála soutěž krásy v roce 2017. Tehdy randila se zpěvákem Benem Cristovaem, vztah jim ovšem dlouho nevydržel. Po rozchodu s exotickým zpěvákem se seznámila přes sociální sítě se svým současným partnerem, jiskra mezi nimi přeskočila ihned.

Těhotenství

"Rok té nejčistší lásky a pátý měsíc nepopsatelného pocitu štěstí," touto větou oznámil pár v polovině léta na svých sociálních sítích očekávání miminka. Gratulace se hrnuly ze všech stran. "Ježiiiš, moc gratuluji," napsala ředitelka Miss Czech Republic Taťána Makarenko. Kateřina a Tomáš žijí v polském městě Čenstochová, přestěhovali se tam kvůli angažmá fotbalisty v místním klubu. Od oznámení těhotenství sdílí modelka na svém Instagramu různá doporučení a tipy pro ostatní těhotné. Ve svých stories ukázala i speciální těhotenský pás do auta, který chrání rostoucí bříško.

Velká láska

Dlouhovlasá kráska se stane maminkou ve velmi nízkém věku. Třiadvacetiletá Kateřina je ovšem přesvědčena o tom, že si pro založení rodiny vybrala toho správného partnera. Nedávno se o své city k Tomášovi podělila na Instagramu. "Děkuji, že spolu umíme tak dobře komunikovat.. děkuji, že si vzájemně sdělujeme své myšlenky a potřeby.. děkuji, že jsme k sobě upřímní. Věřím, že společně všechno zvládneme a že si ten život ještě pěkně užijem," napsala k společné fotografii.