Kateřina Brzobohatá se proslavila díky skupině Holki, která patřila kdysi k nejúspěšnějším dívčím kapelám u nás. Čas je ale neúprosný a zpěvačka, která v květnu oslavila 41. narozeniny, stárnutí rozhodně nepodceňuje, a proto před dvěma lety podstoupila plastiku prsou.

Trojnásobná maminka se pro vylepšení hrudníku pomocí implantátů rozhodla z estetických důvodů. Poté, co odkojila tři potomky, nebyla spokojená s tvarem svých ňader a nechala si u vyhlášeného chirurga vyrobit pevné trojky.

Brzobohatá je s výsledkem operace nadmíru spokojená a možná i z tohoto důvodu se nyní odhodlala svěřit do rukou stejného lékaře a podstoupila blepharoplastiku, neboli operaci očních víček.

Vše vám ukážu

Že plánuje druhou plastickou operaci, se Kateřina Brzobohatá svěřila svým fanouškům na Instagramu. V den D pak natočila storýčko, kde se pochlubila, že si přivstala a vyráží směrem na kliniku.

"Vše vám pak ukážu," slíbila sledujícím. Týden po zákroku pak musela trojnásobná maminka na vyndání stehů, po kterém se poprvé lehce poodhalila s omlazeným vzhledem. Dnes už je pochopitelně vše zahojeno a zpěvačka se tak pyšní mladistvým vzhledem.

Zatímco Brzobohatá se pod kudlu vrhá dobrovolně, její bývalá kolegyně z kapely Holki musela podstoupit operaci ze zcela jiných důvodů. Klára Kolomazníková trpí totiž Crohnovou chorobou, se kterou už léta bojuje. Nemoc dospěla do takového stadia, že musela podstoupit zákrok. "Na termín se v dnešní době čeká, ale kdo si počká... Téměř po 3 měsících jen tekuté stravy je vyhlídka, že si dám zase někdy rybu, zeleninu a vůbec vlastně cokoliv. Beru tuto první operaci v životě jako jakýsi restart. Období bylo teď těžší, ale myslím, že každý máme v životě to své a na světě jsou opravdu daleko horší věci než je operace střev," svěřila se loni Blesku Kolomazníková, která je maminkou jedenáctileté Valerie.

Katka Brzobohatá je se svým vylepšeným hrudníkem velmi spokojená

Související články