S Jaromírem Soukupem tvořila pár šest let, místo očekávané svatby přišel rozchod. Zatímco Soukup plní se svou novou partnerkou Agátou Hanychovou první stránky bulvárních deníků a objevují se společně v televizi Barrandov, Brožová si své soukromí chrání.

Utajený vztah

Půvabné blondýnce se dařil nový vztah tajit, ani soukromí jí ovšem nepomohlo k tomu, aby vztah vydržel. „Jsem zase single, ale doufám, že ne na dlouho. Potřebuji lásku a ráda jsem v mužské společnosti,“ prozradila pro Blesk.V souvislosti s novým partnerem herečky se spekulovalo o knížeti Jiřím Lobkowiczovi. Oba je pojí pracovní vztahy. Brožová si údajně před nějakým časem umístila na svůj Instagram fotografii, kde je převlečená za královnu Elišku, vedle ní stál právě kníže Lobkowicz. Nejspíše se jednalo jen o propagaci představení Noc na Karlštejně, fotografii ze svého profilu později stáhla.

Rozchod se Soukupem

Herečku mají mnozí spojenou s jejím dlouholetým partnerem Jaromírem Soukupem. Na jeho televizi Barrandov se objevovala v seriálech a moderovala pořady. Mimo to účinkovala v divadlech a měla další pracovní aktivity, to se ovšem Soukupovi příliš nelíbilo. „Přiznávám, jsem neposlušná. Vždycky jsem chtěla dělat svoji práci. Prostě jsem chtěla žít podle svého. Člověk, který není z branže a začne žít s herečkou, má třeba úplně jiné představy,“ prozradila herečka v Show Jana Krause příčinu krachu jejího vztahu s mediálním magnátem.

Související články