Kateřina Brožová se jako každá žena na Štědrý den ke společné večeři hezky obléká, než ale začne se zkrášlováním své osoby, čeká ji smažení kapra a příprava salátu.

„Já na Vánoce chystám spíš dobroty a výzdobu a sebe zdobím až na poslední chvilku, než jdu smažit kapra a než usedneme ke štědrovečernímu stolu,“ prozradila nám herečka.

„Výzdobu mám částečně, dávala jsem nová světýlka, protože jsem opravovala dům a stromeček koupím někdy v průběhu příštího týdne,“ dodala Brožová která bude jako každý rok trávit svátky se svou milovanou dcerou. Vypadá to, že žádný muž na obzoru není.

Tradiční večeře je polévka, kapr a salát

„Budeme spolu s dcerou, těším se na to, že si uděláme tradiční večeři - polévku, kapra a salát,“ svěřila se Kateřina Brožová, jak u nich vypadají Vánoce.

Přes pracovní vytížení zatím dárky prý nestihla nakoupit, v hlavě už má ale jasnou vizi. „Dárky už nějaký mám, ale mám teď hodně práce a hodně vystoupení… představu ale mám,“ tvrdí sexy blondýnka, která je nyní na roztrhání.

„Jsem součástí Ordinace v růžové zahradě, vracím se od února k natáčení, jelikož moje postava měla teď na čas pauzu. Jsem velice zvědavá, jaký osud ji čeká,“ těší se Brožová na návrat do nekonečného seriálu.

„Z tiskovky běžím rovnou zkoušet do divadla Goja Bídníky a mám vlastní agenturu. Kromě toho ještě nacvičujeme komedii A do pyžam a budeme s tím jezdit, pak jezdím ještě s představením Linda a téměř každý den vystupuji na vánočních koncertech. Dnes v Boleslavi, zítra do Hradce, o víkendu Havířov na ples, mám toho spoustu a do toho ty Vánoce, je toho hodně,“ popsala herečka svůj program.

Související články