Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ve spárech Kateřiny Brožové: Podlehl mediální magnát, lobbista i producent

Kateřina Brožová
Kateřina Brožová
Zdroj: Profimedia
Kateřina Brožová

Herečka Kateřina Brožová je krásná žena, tudíž je s podivem, že vedle sebe vždy měla nevzhledné, často až odpuzující muže. Stejně jako Petra Paroubková, tak i Brožová, nejspíš u mužů hledá místo krásy sexy mozek a nejspíš i materiální zabezpečení.

Kateřina Brožová patří mezi nejkrásnější herečky a zpěvačky českého showbyznysu. Bohužel však více než s nezapomenutelnými rolemi si ji diváci spojí s pochybnými vztahy se staršími bohatými muži. Jak sama říká, muž by se měl o ženu umět postarat. Kateřina má navíc dceru Kačenku, tudíž vždy chtěla, aby jí mohla dopřát vše, co si jen bude přát.

Žádný ze vztahů však herečce nevyšel a některé rozchody nebyly vůbec hezké. Začít můžeme například ředitelem potravinářské firmy Agrotrade Zdeňkem Tomanem. Pokud vám je toto jméno povědomé, pak máte pravdu. Jde o syna posledního komunistického ministra zemědělství. Herečka byla zamilovaná a vše vypadalo na svatbu století.

„Zamilovala jsem se a vůbec jsem nepodléhala nějakým obavám z toho, že mě někteří lidé odsoudí, že z toho budu mít problémy. Ale postupem času se člověk dovídá, že je to jinak. Uvědomila jsem si časem, že jsme s manželem každý jiný,“ svěřila se dle expres.cz s prvními pochybnostmi o vztahu. Ten nezachránilo ani narození dcery Kateřiny v roce 1998. Dokonce se proslýchalo, že ji manžel bil a týral. V roce 2004 se s ním Brožová rozvedla.

Peter Kovarčík herečku zažaloval o obrovské dluhy

Už když se Kateřina rozváděla, našla velkou podporu v podobě producenta, lobbisty a podnikatele Petera Kovarčíka a jejich vztah postupně přerostl z kamarádského do milostného. Partnerství však bylo jako na houpačce, neustále se rozcházeli a zase k sobě vraceli. Nenechali na sobě nit suchou, pomlouvali se před novináři i veřejností. Podnikatel herečku dokonce v roce 2006 zažaloval o několika milionový dluh, na který prý měl i směnku. I přesto se však s přestávkami objevovali bok po boku až do roku 2011, kdy se definitivně rozešli.

Ani třetí milenec nebyl žádné béčko. Šlo o slovenského podnikatele Borise Kollára, který byl však v té době ženatý a do rozvodu se mu extra nechtělo. Kateřina tak měla smůlu. Podle expres.cz se k rozchodu vyjádřila slovy: „Zkrátka se nedají sloučit dva pohledy na život a taky velká vzdálenost.“

Jaroslav Veverka měl několik dětí z předchozích vztahů

Dalším úlovkem nebyl nikdo jiný než spolumajitel firmy Noen Jaroslav Veverka. S tím se začala vídat v roce 2011, tedy v době, kdy se Veverka pohyboval v kruzích okolo Mirka Topolánka a Marka Dalíka. Jenže Veverka byl také ženatý a měl už za sebou rozvod a z něj dvě děti. Díky dceři byl už i dědečkem. S další ženou měl také dvě děti, z čehož nejmladšímu bylo pět měsíců. Plodný to muž. Kateřina se však jeho přístupu k životu zalekla a raději od něj dala ruce pryč.

No a poslední seladon, který stojí za zmínku, je bezesporu největší narcis v České republice a milovník pořadů s ním samým, Jaromír Soukup. Bývalý náměstek v Topolánkově vládě patří k nejvlivnějším mediálním magnátům v zemi a díky tomu, že vlastní televizi Barrandov, měla tam Kateřina nejeden pořad. Bohužel ani s ním vztah nevyšel a spolu s upadající televizí Barrandov upadala i jejich láska.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky