Dcera Brožové je kočka: Má postavu k nakousnutí a miluje, když je na koni

Kateřina Tomanová Brožová
Kateřina Tomanová Brožová
Zdroj: Instagram
Kateřina Tomanová Brožová

Kateřina Brožová se svým soukromím příliš nechlubí. Na sociální sítě dívá zejména pracovní věci a o jejích vztazích se toho příliš neví. Nyní ale udělala výjimku a zveřejnila snímek s dcerou Kateřinou, která jako by jí z oka vypadla.  

Dcera Kateřiny Brožové se jmenuje stejně jako její maminka – Kateřina. Jejím otcem je podnikatel Zdeněk Toman, který jí zajistil zářivou budoucnost. Finance mu totiž nechybí. Přesto se s ním Brožová rozvedla už před lety. Když byla její dcera malá, podobala se tatínkovi, teď je tomu přesně naopak.

Jako sestry!

Na fotce jako by Brožové z oka vypadla. Stárnutí se bát rozhodně nemusí, jelikož její maminka vypadá perfektně i ve zralém věku. Muži na ni tedy budou letět ještě dlouho obzvlášť kvůli její sexy postavičce a svůdnému výrazu.

Koně jsou láskou mladé Kateřiny

Na jejím Instagramu se lze dopátrat i k jejím největším zájmům. Mezi ně patří zejména jízda na koni. Každý druhý snímek totiž ukazuje Kateřinu v sedle. „Ty jsi tak krásná, Kačeno,“ píší jí lidé na sociálních sítích. „Dneska nejsi ani moc oteklá,“ střílí si z ní další.

Lichotkami ji zahrnují také na sociální síti její matky. „Kateřino, moc vám to sluší oběma,“ lichotí slavné herečce. „Kdo je kdo? Asi ségry,“ dává najevo Brožové fanoušek, jak moc je sexy. Dcera Kateřiny v minulosti hlásala, že se chce stát herečkou.

To jí bylo ale jen deset. V současné době se kamerám straní. Za sebou má jen pár přehlídek na módních molech. Nikdo pořádně netuší, jak se dcera herečky rozhodne a co jednou bude dělat. Zatím je jen jasné, že ji baví koně, tak třeba jim dá přednost.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky