Oblíbená umělkyně, kterou si televizní diváci pamatují především ze seriálu Pojišťovna štěstí, má jedinou a dnes již dospělou dceru. Mladá blondýnka nosí stejné jméno jako maminka, tedy Kateřina, studuje vysokou školu a věnuje se parkurovému jezdectví, ve kterém je velmi úspěšná. S matkou má velmi kamarádský vztah, a tak spolu obě dámy samozřejmě čas od času probírají také kosmetické záležitosti.

Rutina Kateřiny Brožové je přitom velmi jednoduchá. Dává přednost přirozenému pohybu, jednoduché zdravé stravě a naopak se vyhýbá plastické chirurgii. “všechny ty zákroky, velké rty, velká prsa, velké všechno, často vyžadují údržbu a ta mnohdy zahrnuje také narkózy a operace. Na tom asi nebude nic moc zdravého. Ať si ale samozřejmě každý dělá, jak uzná za vhodné,” vysvětlila svůj postoj pro Kafe.cz před časem.

Posilovně Kateřina Brožová neholduje

Sport jí sice není cizí, ale ani s ním to rozhodně nepřehání a v tělocvičně ji člověk zkrátka nenajde. “Samozřejmě, že dnes už to nejde tak dobře, jako ve dvaceti. Je potřeba cvičit a být aktivní. Nechodím ale do žádných posiloven, ani neběhám kilometry. Spíš si tu udělám nějaké dřepy, támhle zvednu činku, kterou mám doma. Nemám žádné cvičební programy, protože se vždy pro něco nadchnu a pak u toho nevydržím, nebo na to kvůli pracovnímu harmonogramu ani nemám čas,” přiznala oblíbená herečka pro Kafe.cz.

Co se týká kosmetiky jako takové, také v tomto ohledu se Kateřina Brožová drží při zemi a spíše než na zázračné produkty se soustředí na zdravý životní styl. “Ctím jednu zásadu, která mi byla vštípena už jako dospívající dívce, že úplný základ po příchodu domů je odlíčit se a namazat se krémem, zkrátka ulevit pleti od denního stresu a nánosu make-upu,” prozradila herečka své tajemství, které je pro její krásu klíčové.

 “Zvlášť u profese, kterou dělám, je to docela důležité. Pak je třeba také dodržovat spací režim, což se mi moc nedaří, a někteří tvrdí i pitný režim. Nepřehánět to s alkoholem, ten piju velice střídmě, a také už dlouho nekouřím. Vše by se mělo dělat s mírou a rozumně,” prozradila serveru Sedmička před časem.

S odpadky chodí nenamalovaná

“Doma se nelíčím vůbec, ani když jdu vynést smetí.Ale když jdu na nějakou akci nebo slavnostní příležitost, tak samozřejmě ano,” dodala herečka s úsměvem a dále sdělila, že nepatří ani k pravidelným návštěvnicím kosmetických salonů.

“Nechodím vůbec nikam, jsem v tomhle špatný příklad. Na kosmetice jsem byla naposledy před třemi lety a předtím před deseti lety. Nicméně se mi to moc líbilo, a kdybych měla více času, chodila bych častěji. Bydlím za Prahou, takže si čas snažím co nejlépe zorganizovat, abych ve městě strávila minimum. Ale co potřebuji, a to hlavně zdravotně, je masáž,” uzavřela Kateřina Brožová.

Související články