Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kate Moss: Svatba jako řemen!

Kate Moss: Svatba jako řemen!
Kate Moss: Svatba jako řemen!
Zdroj: www.isifa.com
Prohlédněte si všechny fotografie (6)

V Británii opět zní svatební zvony. Po dubnové královské svatbě se v pátek 1. července provdá nejslavnější britská modelka Kate Moss (37). A jelikož tahle dáma je pořádná skandalistka, nebude to svatba ledajaká...

Druhá Twiggi

Kate se narodila v běžné britské rodině, její otec byl zaměstnanec cestovní kanceláře. Cestování se stalo osudovým i pro její kariéru – když se jako čtrnáctiletá vracela z rodinné dovolené na Bahamách, všimla si jí na letišti »skautka« modelingové agentury Storm Sarah Doukas. Výrazná tvář, na modelku ne zrovna vysoká (Kate měří 170 cm), ale o to štíhlejší postava ji ihned katapultovala na výsluní módního průmyslu. Vždyť tolik připomínala britskou supermodelku 60. let Twiggi (61)! Nafotila kampaň pro značku Calvin Klein a od té doby její tvář propagovala většinu významných světových značek.

Zdroj: www.isifa.com

Sex, drogy a rock´n´roll

Tohoto hesla se drží nejen nejdivočejší rockoví muzikanti, ale také mnohé modelky. Kate Moss by mohla být dokonce předsedkyní klubu divošek! Milenců vystřídala nespočetně – chodila i s mnoha známými muži, jmenujme snad jen namátkou herce Billy Zanea (45) a Johnny Deppa (48), fotografa Maria Sorrentiho (39) či rockera Petea Dohertyho (32). Ze vztahu s novinářem a majitelem časopisu Dazed & Confused Jeffersonem Hackem (40) má dceru Lilu Grace (8). Pokud jde o drogy, skandál z roku 2005, kdy ji fotografové načapali s kokainem u nosu, jí nejprve málem zničil kariéru.

Zdroj: www.isifa.com

Také fotek, jak se Kate potácí z toho či onoho večírku namol, proběhlo už v novinách nespočetně. Ale hvězdná kariéra frčí dál... A rock´n´roll? Ten Kate miluje odjakživa. „Odmalička jsem toužila být zpěvačkou v rockové kapele,“ přiznává modelka, která si nakonec splnila sen a zazpívala si ve skladbě Some Velvet Morning od skupiny Primal Scream.

Skandál ještě před svatbou

V pátek se Kate provdá za kytaristu skupiny The Kills Jamieho Hince (42), s nímž chodí už čtvrtý rok. Pokud jim manželství vydrží, bude Kate rocková hudba provázet celý život. Záleží hodně na tom, jak pevné nervy bude Jamie mít. Už pár dní před svatbou totiž Kate předvedla na festivalu v Glastonbury, kde Hince s kapelou vystupoval, pořádný hysterický záchvat. Myslela si, že v blátě ztratila zásnubní prsten, a proto všechny okolo s jekotem donutila ho hledat. Nakonec prsten našla v kabelce... Modelčin otec ale věří, že Jamie to zvládne a jeho divokou dceru konečně zklidní. „Máme Jamieho rádi, má na naši dceru dobrý vliv. Věříme, že ji zkrotí,“ vyjádřil se Peter Moss.

Zdroj: www.isifa.com

Klidný obřad a pak mejdan

Svatba topmodelky a slavného rockera nemůže být levná a klidná záležitost. Obřad, který proběhne v kostele poblíž vesnice Cotswolds, by měl být samozřejmě důstojný. Po něm však vypukne v nedalekém modelčině sídle mejdan, který má trvat tři dny.

Zdroj: www.isifa.com

Vedle jídla a pití všeho druhu se tu bude konat velký koncert na počest novomanželů, na kterém má vystoupit třeba i taková rocková legenda, jako je Iggy Pop (64). Mezi hosty bude samozřejmě řada celebrit – účast přislíbila například topmodelka Naomi Campbell (40), návrhářka Stella McCartney (39) či herec Jude Law (38). Večírek prý přijde minimálně na 14 milionů korun v přepočtu. Umíte si to vůbec představit?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky