Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kate Middleton jako obyčejná venkovská máma: Její výchovné metody vás překvapí

Princ William a Kate Middleton
Princ William a Kate Middleton
Zdroj: Profimedia
Princ William a Kate Middleton

Děti v britské královské rodině to nemají právě jednoduché. Právě proto se rodina následníka trůnu Williama a jeho manželky Kate snaží, aby svým potomkům dopřáli co nejvíce normální dětství. O jejich výchovném stylu nyní populární šlechtična promluvila a prozradila také, kdo z nich je přísnější rodič.     

Během zahradní slavnosti v Buckinghamském paláci se princ a princezna z Walesu vmísili mezi speciálně pozvané hosty. Princezna Kate byla viděna na videu, které sdílela televize Sky News, jak diskutuje o vtipech s hosty, zejména Aldith Grandisonovou a její dcerou Jay Cee La Bouche.

“Jsem hrozná. Jsem hrozná ve vtipech,” přiznala princezna s tím, že její manžel naopak ve vykládání vtipů vyniká. Její společnice se jí v odpovědi zeptala: “Ty jsi ta přísná ve vašem páru?” Kate zareagovala s úsměvem. “Já rozhodně nejsem přísná! Jak to můžeš říct? Určitě ne!”

Královský pár se snaží zajistit svým dětem, tedy prinůcům Georgeovi a Louisovi a princezně Charlotte, co nejvíce obyčejné a běžné dětství. Jak uvedl zdroj z paláce, zdrojem oné všednosti je především Kate, která na rozdíl od Williama byla vychována v poměrně běžné rodině na venkově.

Rodinný čas je pro Kate důležitý

“Nejšťastnější ze všeho jsem, když jsem s rodinou na venkově, ideálně venku a co nejvíce špinaví,” přiznala sama Kate v podcastu “Happy Mum, Happy Baby,” který je určen především maminkám na mateřské. 

S manželem se také snaží děti vozit osobně do školy, kdykoli na to mají čas. Jsou také rádi, když je alespoň jeden z nich doma, když se malá princátka vrací, aby je mohli pořádně přivítat a zeptat se jich, jaký byl jejich školní den. “Kate pochází z jiného prostředí, a proto si uvědomuje, jak důležité je mít čas na rodinu. Nebyla vychovávána v aristokratickém prostředí, kde se s dětmi vídáte každý den jen krátce,” vysvětlil zdroj blízký královské rodině pro magazín People.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky